ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز برای فروشگاه میهن

طراحی لوگو در تبریز برای فروشگاه میهن

طراحی لوگو در تبریز( Logo design in Tabriz  )و اینبار لوگو فروشگاه تاسیساتی میهن،که برای مشتری عزیزمان واقع در میدان دانشسرای تبریز انجام شده است.

شرح لوگو

این لوگو به سبک تایپوگرافی( طراحی لوگو در تبریز مقدمه ای برای تایپوگرافی )بسیار خلاق و بدیعی توسط طراحان” استودیو هانی گرافیک” کار شده است.یک ریتن تکراری اما نه خسته کننده در لوگو مشاهده میکنید که کار رابسیار ریتمیک و جذاب کرده است.از یک زخامت قلم برای طراحی این کار استفاده شده است که در مناطقی نوک قلم برای اتصال حرفهای مختلف کلمه بکار گرفته شده اند.

خودنویس هدیه تبلیغاتی لوکس

 

نکته

زاویه اعمال شده در کار، بخاطر ایجاد پیچیدگی و جذابیت وهم برای تلقین حس حرکت و پویای به کار رفته است.این کار بیشتر بخاطر حرف “ن” بوده تا با دادن زاویه به دیگر حروف و همخوانا کردنشان نوعی هماهنگی به کار رود.مثلا اگر این کار به صورت حرفه ای انجام نمیگرفت حرف ن با  حرف های “ز” ،  “ذ”  ، “j ”  و دیگر حروف مشابه اشتباه گرفته میشد.

در طرحی حرف “ه” دو چشم با رد شدن زائده حرف “ی” از وسط “ه” نوعی بعد به کار رفته است . و نوشته ا بیشتر جذابتر کرده است.

طول کشیدگی حروف “ه” و “ن” نسبتا بیشتر از کشیدگی ” ی”   و  “م” است و این بخاطر ایجاد سهولت در خوانایی لوگو انجام گرفته است.

نقطه های حروف بخاطر سنخیت بیشتر با قلم طراحی در لوگو کشیده تر از شکل مربع در نظر گرفته شده اند.

یک ریتم تکراری در کار از حرف اول تا حرف آخر لوگو ما را با یک فرم چشمنوازی همراه میکند.که با ظریفتر شده هر دفعه سر قلم حروف به ماتصال پیدا میکنند.

دکوراسیون داخلی در تبریز طراحی و اجرای پارتیشن

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟