ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز برای شرکت مدبر

طراحی لوگو در تبریز برای شرکت مدبر

طراحی لوگو در تبریز( Logo design in Tabriz) برای شرکت مدبر افرا طب سیستم که یک شرکت دانش بنیان است زیر نظر علوم پزشکی تبریز نیز توسط استودیو هانی گرافیک انجام گرفته است.

 

شرح لوگو

این لوگو به سبک تلفیقی دیزاین شده است.برای مطالعه بیشتر مقاله مربوطه( طراحی لوگو در تبریز با سبک تلفیقی) توصیه میشود.تصویر بسیار ماهرانه و زیبا در کنار لوگو قرار گرفته و هماهنگی کلی آن را برهم نزده است، بلکه حتی به توازن فرمی لوگو هم کمک کرده است.

این شرکت دانش بنیان،کار طراحی و تولید مدارهای الکترونیکی را در راس کارخود دارند و طراحی استودیو هانی از فرم مدار برای کانسپت طراحی لوگو کمک گرفته است.

کلمه مدبر که کلمه اصلی نام چند سیلابی شرکت است(مدبر افرا طب سیستم)محور طراحی قرار گرفته و ایده طراحی بر روی آن اجرا شده است.

حروف( م ، د ، ب ، ر ،)همگی قسمتی  ازفرم حلقوی مدار هستند.

برای کاهش طول سطر لوگو از مستطیل به مربع حروف (بر) بالاتر از خط(مد) قرار گرفته است.

طراحی و اجرای نقاشی دیواری /سه بعدی در تبریز

هارد باکس در تبریز

طراحی لوگو در تبریز برای شرکت آریا

 

و نقطه (ب) دقیقا در مرکز حرف(د) قرار گرفته داد شده است.این کار هم توازن فرمی به لوگو بخشیده و هم انرا چشم نواز کرده است.و یک دلیل دیگر آنم میتواند برای یادآوری این نکته باشد که دایره(نقطه ب) دقیقا هم مقیاس حلقه حرف (م) هست.

گوشه های انتهای همه حروف کرو(گرد) شده است تا فرم تیز حروف لوگو اذیت نکرده، نوعی سیالی و نرمی را در ذهن بیننده ایجاد کند.

فضاهای باقیمانده خالی لوگو را با فرمهای مدار دیزاین کرده ایم تا هم یک انسجام به لوگو دهیم و هم یادآور کارکرد لوگو که همانا طراحی مدار هست، باشیم.

از فرم شکستگی خود مدارها نیز بهره گفته ایم و در فضاتی خالی از آنها استفاده کرده ایم.

کل زخامت لوگو در سراسر آن یکسان میباشد.

حرف (د ) نصف دایره ولی حرف (ر) یک سوم دایره را تشکیل میدهند،دلیل این کار بری ایجاد تمایز بین  د  و  ر  است تا خوانایی لوگو مخدوش نشود.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟