ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز برای شرکت آریا

طراحی لوگو در تبریز برای شرکت آریا

طراحی لوگو در تبریز (Logo design in Tabriz )(شرکت آریا ARIA)که وارد کننده  ونماینده ملزوات چاپ در شهر تبریز میباشد.توسط استودیو هانی طراحی واجرا شده است.

شرح لوگو

سبک طراحی لوگو تایپوگرافی (طراحی لوگو در تبریز مقدمه ای برای تایپوگرافی) میباشد که گریزی هم به یک تصویر (طراحی لوگو تصویری یک شمشیر دو لبه) برای همراهی مفهوم چاپ در آن شده است.

تعمدی که در شکل نوشتن حروف نام شرکت شده (البته به غیر از حرف اول که یک قانون در نحوی نگارش زبان انگلیسی است)برای اجرای کانسپت مورد نظر بوده ،که بار تصویری مد نظر را به کمک تایپوگرافی حروف اورده است.

a “”کوچک انگلیسی برای اجرای تصویر ابزار ریجستر بسیار مناسب وهمینطور A” “بزرگ برای تبدیل شدن به عدد۴  انگلیسی بسیار مناسب مینمود.دلیل استفاده از عدد “۴”بخاطر وجود چهار رنگ CMYK مخفف فیروزه ای (Cyan)، سرخابی (Magenta)، زرد (Yellow) و سیاه (Key)) و ابزار ریجیستر ( علامت رجیستر علامتی است که در اکثر کارهای چاپی دیده می‌شود . از این علامت بیشتر برای کنترل روی هم خوری رنگ‌ها استفاده می‌شود ) بوده است.همچنین طراح، فرم تا شدن کاغذ را در نحوی دیزاین عدد ۴ یا همان A اول به کار برده است.

بسته بندی

هارد باکس در تبریز

دکوراسیون داخلی در تبریز برای کافه ها

هرچند در نگاه اول بیننده کلمهAria”  “رابه راحتی میخواند ولی برایش ایجاد این فرمها سوال میشودکه چرا? دلیل همراهی این فرمهابا لوگوچیست؟ در حقیقت این داستان لوگو ما میشود که  شنیدنش بسیار جذابیت دارد.

بعد از طراحی لوگو نوبت به ترکیب بندی برای رنگهای سازمانی آن میرسیدکه خواست خود مشتری رنگهای سرمه ای و ترکیب اش باسفید انتخاب شدند.البته طیفهای بسیاری از سرمه ای تست شدند که در آخر این کد رنگی به تایید رسید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟