ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز با سبک فانتزی

لوگو فانتزی

لوگوی فانتزی چیست؟

طراحی لوگو در تبریز با سبک فانتزی

در میان بیشتر افراد کلمه ی فانتزی تخیلی ترین گونه ی طراحی لوگو  بحساب می آید. در سبک فانتزی طراح با عبور از دنیای واقعی و نقض قوانین دست و پاگیر آن در جهان رئال دست به خلق لوگو می زند.

دنیایی که سرشار از عناصر و حوادث شگفت انگیز همراه با موجودات خارق العاده و  جذاب و کاملا خیالی می باشد. و افرادی که به خلق یک لوگوی فانتزی دست میزنند در آثار خودشان همواره به اکتشاف آن در فراسوی تجربه ها می اندیشند.

طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو در تبریز

و همیشه می کوشند که با ایجاد حیرت و شگفتی، انسان محاط شده در عالم علم و خرد را به سرزمین داستان با آرزوهای ناممکن خود بکشند. استودیوی هانی گرافیک در بخش طراحی لوگو در تبریز لوگوهای فانتزی بی نظیری را به مشتریان ارئه میدهد.لذا این مجموعه با داشتن تجهیزات مدرن و افراد تخصصی در هنر ، با ذهن سورئالی خود در طراحی لوگو همواره موجب شگفت زده گی مخاطبین خود شده است.

مشتریان عزیز برای گرفتن مشاوره رایگان در زمینه طراحی لوگو در تبریز میتوانند با شماره ی درج شده در سایت که مطعلق به مدیریت این مجموعه خانم لطفی میباشد تماس بگیرند.

 

ویژگی ها مهم لوگو فانتزی

اما یک لوگو فانتزی، باید چه دارای چه ویژگی هایی باشد که بتوان گفت لوگو مناسبی است و می تواند بر روی مخاطب تاثیر بگذارد؟ فراموش نکنید که این نوع از لوگو باید دارای حداقل چند مورد از مولفه هایی که بیان می شود، باشند تا گزینه مناسبی به حساب بیایند

 

میزان پیچیدگی لوگو فانتزی برای دریم لیگ

لوگوهای بسیاری را دیده ایم که دارای میزان پیچیدگی های هستند، برخی به قدری پیچیده هستند که حتی اگر چندین دقیقه نیز به آن ها خیره شوید نمی توانید معنا ومفهوم آن لوگو و حتی اشکال آنرا را به خوبی درک کنید. این موضوع سبب می شود تا مخاطب از تماشای لوگو خسته شود و به صورت ناخودآگاه آن را از مغزش پاک کند. فراموش نکنید که یکی از مولفه های مهم در لوگو فانتزی این است که حتما به شکل متعارفی دارای پیچیدگی باشد. به طور کلی نه بسیار ساده که در یک نگاه مخاطب متوجه ماجرا شود و نه به قدری پیچیده باشد که هر کسی نتواند آن را به سادگی درک کند.

رنگ های لوگو فانتزی برای دریم لیگ

مولفه مهم دیگر طراحی لوگو فانتزی مربوط به رنگ هایی می شود که در لوگو استفاده می شود. به طور مثال هر قدر اصول و قواعد در رنگ های لازم برای طراحی لوگو را بیشتر رعایت کنید، متوجه می شوید که لوگو شما جذابیت بیشتری خواهد داشد. از آنجایی که لوگو مورد نظر شما قرار است به سبک فانتزی طراحی شود، بهتر است حتما از رنگ های شاد و فانتزی نیز برای آن استفاده کنید. در استفاده کردن از رنگ ها فراموش نکنید که حتما باید حد تعادل را رعایت نمایید. این رعایت کردن حد تعادل سبب می شود تا مخاطب شما با تعداد رنگ های متفاوت و مختلفی که مشاهده می کند، دچار سردرگمی نشود. نهایتا یک الی دو رنگ که دارای طیفی کاملا هماهنگ و یا کاملا متضاد هستند، می توانند به عنوان رنگ های لازم در طراحی لوگو فانتزی استفاده شوند. استفاده کردن از تیف رنگهای نزدیک بهم بسیار کار اشتباهی است.

مفهوم و طرح لوگو

مورد بعدی که هم در طراحی کردن انواع لوگوهای فانتزی می تواند اهمیت داشته باشد ارتباطی است که بین مفهوم و شکل طراحی لوگو ایجاد میشود. لوگو فانتزی باید به شکلی طراحی شود که قطعا مربوط به حوزه کاری خود باشد و مخاطبی که حتی اطلاعاتی در آن حوزه ندارد نیز بتواند با دیدن لوگوی فانتزی ، پی به اصل ماجرا ببرد. پیدا کردن این ارتباط و اینکه تا چه حد این ارتباط را باید در لوگو نشان دهید، موضوعی است که اهمیت زیادی دارد و باید حتما به دقت به آن توجه کنیم.

خلاقیت لوگو فانتزی

داشتن خلاقیت و نوآوری در طراحی لوگو فانتزی موضوع مهم بعدی است که در هنگام طراحی کردن این نوع از لوگو باید مد نظر قرار گیرد. خلاقیت و نو آوری به این معنا است که عناصر طراحی را به گونه ای در کنار هم بچینید که تا پیش از آن، هیچ لوگویی به آن شکل طراحی است. خلاقیت سبب می شود که لوگوی طراحی شده شما در رقابت با دیگر لوگوها بتواند از آن ها پیشی بگیرد و این موضوع قطعا می تواند به شما کمک بسیار زیادی در دیده شدن کند.

ترکیب حروف و اشکال در لوگو فانتزی

برخی از لوگوها صرفا از حروف تشکیل شده اند، برخی دیگر نیز از اشکال. اما اگر بخواهیم طراحی لوگو فانتزی موفقی داشته باشیم، بهتر است بدانیم که حرفه ای ترین شکل طراحی لوگو ترکیبی از  تایپوگرافی و اشکال مختلف را شامل میشود و دراین مورد می توانید زیباترین شکل طراحی لوگوی فانتزی را بدست آورید. اما دلیل این موضوع چیست؟ اولا آن که دیگر لوگو ساده نیست و دارای اندکی پیچیدگی می شود. نکته بعدی آن است که گاهی اوقات یک فرد نمی تواند صرفا از روی شکل به مفهوم کامل لوگو پی ببرد، در چنین شرایطی اگر از حروف نیز استفاده کنید، می توانید به مخاطب کمک کنید تا درک بهتری از لوگوی شما داشته باشد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟