ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

ساک دستی, هدیه تبلیغاتی در تبریز

هدیه تبلیغاتی در تبریز (Advertising product in Tabriz) یکی از پر مصرف ترین هدایای تبلیغاتی در تبریز برای فروشگاه یا شرکت ها و سازمان ها است که می توانید به مشتریان یا پرسنل جهت حمل و نقل محصول و وسایل خود ارائه نمایید. کیف دستی دارای انواع مختلفی از نظر نوع جنس می باشد که شامل ساک دستی پارچه ای، ساک دستی نایلونی، ساک دستی سوزنی ، ساک دستی برزنتی یا  واتر و ساک دستی مقوایی یا کاغذی می باشد. ما در مجموعه هانی گرافیک قادر به تولید، طراحی و چاپ روی انواع کیف دستی ها و پوشه های دکمه دار، متناسب با نیاز و سلیقه شما مشتریان عزیز می باشیم.

چاپ انواع ساک دستی در تبریز

Hand holding fashionable black canvas shopping tote bag with lettering realistic close up view vector illustration

تعهد و گارانتی مجموعه هانی گرافیک نسبت به محصولات چاپی خود به چه صورت است؟

مجموعه هانی گرافیک به عنوان یک شرکت مشتری محور در صنعت چاپ، رضایت مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده به مشتری و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند.

آیا در مجموعه هانی گرافیک فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجموعه هانی گرافیک تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با قالب مربوطه جهت جلوگیری از قرار گرفتن طرح در چسب و یا برش، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.

چگونگی محاسبه قیمت چاپ ؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند ساک دستی تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل می‌توان به جنس و گرماژ کاغذی که برای ساک دستی انتخاب می‌گردد، رنگ چاپی، روکش، نوع بند، تیراژ ساک دستی و در نهایت استفاده از جلوه‌های زیباتری همچون طلاکوب، نقره‌کوب و یو.وی موضعی در بخش‌هایی از آن اشاره کرد. در این میان مجموعه هانی گرافیک همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی خدمات پیش از چاپ همچون فایل چک رایگان، فرم‌بندی استاندارد و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، ساک دستی های مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.

چاپ اختصاصی ساک دستی ، هدیه تبلیغاتی در تبریز

بله در مجموعه هانی گرافیک امکان سفارش ساک دستی در قالب‌های خاص، با سایزهای متفاوت و همراه با تنوع در رنگ‌ طرح و بند کیف دستی فراهم شده است.

چگونگی ارسال فایل برای چاپ ؟

ارسال فایل طراحی شده به دو روش برای مشتریان تبریز چاپ فراهم شده است. اولین روش آپلود فایل در واتساپ یا تلگرام سایت تبریز چاپ است؛ دومین روش نیز ارسال آن از طریق ایمیل درج شده در سایت می‌باشد. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم است.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟