ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

دکوراسیون داخلی در تبریز و مبل

دکوراسیون داخلی در تبریز و مبل

مبل مناسب برای دکوراسیون داخلی ؟

انتخاب مبل یکی از مواردی است که معمولا به حساسیت بالایی نیاز دارد. از آن‌جا که مبلمان نقش مهم و اساسی در نوع چیدمان اتاق‌های نشیمن و یا پذیرایی دارند و همچنین برای خرید آن‌ها لازم است هزینه‌ای بالایی صرف شود، بنابراین لازم است تا نکاتی را در هنگام خرید این وسیله مدنظر داشته باشیم تا هم از لحاظ هزینه‌ای که برعهده می‌گیریم و هم از نظر زیبایی و هماهنگی با سایر المان‌های موجود در دکوراسیون ،انتخابی درست و به جا داشته باشیم.

در این مقاله با استفاده از دانش و تجربه‌ی متخصصان و مشاوران استودیو هانی گرافیک تمامی مواردی را که ممکن است در خرید مبلمان شما تاثیر داشته باشد را مورد بررسی قرار داده ایم.

راهنمای انتخاب مبل مناسب (دکوراسیون داخلی در تبریز)

پارچه مبل

جنس پارچه رومبلی باید که در برابر خراشیدگی و ساییدگی مقاوم باشد مثلا پارچه های کتان، چرم و پشم علا گزینه های مناسبی برای رومبلی هستند.

  • کتان: پارچه های کتان برای رومبلی بسیار گزینه مناسبی هستند زیرا در برابر ساییدگی و خراشیدگی مقاوم ترند. همچنین نخ کش نشده و تغییر رنگ نمیدهند.
  • چرم: یکی از ویژگی های بارز پارچه های اصل چرمی این است که به مرور زمان نرم تر و لطیف تر میشوند و تمیز کردن آن ها فوق العاده راحت است.
  • پشم: پارچه های پشمی نیز مقاوت بالایی در برابر خراشیدگی، ساییدگی تغییر رنگ و نخ کش شدن دارند و برای مبل بسیار مناسب اند.

البته باید در نظر گرفت که همه این موارد درصورت اصل بودن وداشتن کیفیت بالای پارچه ، قابل قبول است والا چرمهای بی کیفیت و پشمهای تقلبی به درد کار ما نخواهند خورد.استودیو هانی در دپارتمان دکوراسیون داخلی در تبریز خود میکوشد برای شما بهترین گزینه ای اجرای و طراحی را ارائه دهد.

رنگ مبل

انتخاب نوع رنگ مبلمان بستگی به سبک و رنگ دکوراسیون داخلی شما در منزل یا دفتر کارتان دارد. مثلا رنگ های روشن و پاستلی برای سبک مدرن بهتر و رنگ های تیره و خنثی برای سبک کلاسیک.موارد نوع تمیز کردن و سبک افراد در رفت و آمد به آنجا را نیز مدنظر بگیرید.

 

سبک مبل

مبلمان در سبک های مختلف وجود دارد و انتخاب آن ها بستگی به سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی در تبریز متفاوتر از دیگر شهرهای ایران است. مبلمان مدرن، کلاسیک، سلطنتی، ال ، چستر، راحتی و … که هر کدم زیبایی خاص خودشان را دارند اما فعالیت بیش از ده سال در حوزه دکوراسیون داخلی در تبریز به ما ثابت کرده که مبل های مدرن و سلطنتی بیشترین طرفداران را  در شهر تبریز دارند.

ترسیم فضای چیدمان

شمایل کلی فضا

متراژ فضا

 

انتخاب مبل مناسب برای پذیرایی

  • اول از همه به سراغ کنج‌های بروید.
  • اشیائ روی سطح پذیرایی‌ را به قفسه‌ها یا کمدها انتقال دهید.
  • بیش از حد پذیرایی‌تان را شلوغ نکنید.
  • از فضاهای مرده به‌درستی استفاده کنید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟