ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

دکوراسیون داخلی در تبریز برای پذیرایی

دکوراسیون داخلی در تبریز برای پذیرایی

دکوراسیون داخلی در تبریز(Interior decoration in Tabriz) برای انواع پذیرایی را در این مقاله مطالعه کنید.برای داشتن بکگراندی از سبکهای طراحی پیشنهاد میشود مقاله دکوراسیون داخلی در تبریز و سبکهای‌ مختلف آن مطالعه گردد.

 

چند پیشنهاد برای دکوراسیون پذیرایی

در هر خانه‌ای جایی که چیدمان و دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای در مقایسه با سایر قسمت های خانه دارد پذیرایی و نشیمن خانه است، چون بیشتر گپ و گفت ‌ها و دورهمی ها و مهمانی ها در این قسمت قرار دارد و معمولا وسایل گرمایشی و سرمایشی هم در این قسمت از خانه هست وهمچنین بیشتر وقت افراد خانواده در پذیرایی و نشیمن می گذرد. همین قضیه، اهمیت آن را نشان می دهد.

در صورتی که شما سبک مدرن را برای خانه خود انتخاب کرده باشید و از مبل های راحتی برای دکوراسیون اتاق نشیمن استفاده کرده باشید می توانید یک محیط خیلی مناسبی برای استراحت و رهایی از تنش های روزمره خود داشته باشید و اگر سبک کلاسیک یا سلطنتی را انتخاب کرده اید، خانه ی شما همیشه آماده ی برگزاری هر نوع مهمانی های رسمی است.

  • طراحی پذیرایی همراه با شومینه و نمای سنگی
  • طراحی پذیرایی با رنگ لایت و سبک مینیمال
  • دکوراسیون پذیرایی با پنجره سرتاسری شیشه‌ای
  • دکوراسیون اتاق نشیمن ترکیب رنگهای کرم

دکوراسیون داخلی در تبریز و مبل

دکوراسیون داخلی در تبریز برای انواع آشپزخانه

دکوراسیون پذیرایی کوچک

پذیرایی کوچک نیاز به نور بیشتر دارد بنابراین اگر طالب این هستید که کوچک بودن پذیرایی تان خیلی به چشم نیاید بهتر است از تعدادی لامپ پر نور و کم مصرف استفاده کنید تا روشنایی و نور خانه افزایش یابد، اما برای مصرف کمتر توصیه می کنیم که اقدام به آینه کاری بخش هایی از خانه کنید با این کار بازتاب نور آنرا ندین برابر خواهد کرد و نیاز به لامپ های زیادی نباشد.مطلقا از مبلمان تیره و فرشنهای پرکار استفاده نکنید چون فضا را کوچک و خفه نشا خواهد داد و حدالمقدور از آیتمهای کم و مینیمال در دکور استفاده کنید.

علاوه بر اینکه خرید مبلمان مناسب برای دکوراسیون زیبا اهمیت زیادی دارد داشتن نور مناسب و نورپردازی های اصولی در یک فضا می تواند این زیبایی را صد چندان کند، اگر فضای خانه شما نورپردازی خوبی داشته باشد و بتوانید از پنجره هایی که اندازه های مختلفی دارند و یا از سقف های مختلف استفاده کنید تا نور پردازی های طبیعی هم داشته باشید این نور پردازی ها در دکوراسیون داخلی شما تاثیر مثبت روانی زیادی زیادی خواهند داشت.

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری

برای انتخاب کاغذ دیواری باید عوامل مختلفی،چون سبک طراحی داخلی منزلتان،مبلمان آن،مساحت پذیرایی را در نظر بگرید. مهمان‌ها اولین جایی که وارد میشوند، قسمت پذیرایی هست ، پس جذابیت و زیبایی آن حائز اهمیت است. و در نهایت رنگی که برای کاغذ دیواری انتخاب می‌کنید باید با مبلمان و پرده پذیرایی هارمونی سبکی و رنگی داشته باشد.طرحهای پرکار کلاسیک و پررنگ فضایتان را کوچکتر و شلوغتر نشان خواهند داد.

دکوراسیون داخلی در تبریز برای اتاق خواب

رنگ در دکوراسیون داخلی در تبریز

 

اهمیت نحوی چیدمان مبل ها در پذیرایی

امروزه در بیشتر خانه ها حتی خانه های خیلی کوچک و آپارتمانی انواع و اقسام مبل ها در سبک های مختلف و در رنگ های مختلف مشاهده می شود که این نشان دهنده تمایل افراد به استفاده از این وسیله ها است و نحوه چیدن این مبل ها می تواند تاثیر زیادی در جلوه ظاهری دکوراسیون منزل شما داشته باشد.

ممکن است تا به حال به این مورد برخورده باشید که بعضی از افراد با وجود هزینه ها و وقتی که برای خرید وسیله های خانه مثل مبل ها و غیره می گذارند اما چون آگاهی کافی در مورد اصول و قواعد چیدمان ندارند در نهایت نمی‌توانند دکوراسیونی که مد نظر آنها بوده را داشته باشند و نتیجه کار آنقدر که باید خوب از آب در نمی آید.

اما اگر شما برای چیدن مبل ها اصول را در نظر بگیرید این اتفاق نمی افتد و در مورد نحوه چیدمان مبلمان در مقاله های مختلف به طور مفصل قوانین را برای شما خواهیم گفت که اگر از آن ها پیروی کنید می توانید بهترین چیدمان را در خانه خود داشته باشید.­

برای چیدن مبل ها در نظر داشته باشید که بهتر است مبل ها در مرکزیت یک محیط و دور هم باشند زیرا اگر شما مبل ها را به صورت قطاری در کنار دیوار بچینید فضای خانه شما مانند سینما یا ایستگاه قطار می شود و فضایی که در پیش روی شما قرار می گیرد گیرایی لازم را نخواهد داشت.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟