ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

دکوراسیون داخلی در تبریز برای انواع پرده

دکوراسیون داخلی در تبریز(Interior decoration in Tabriz)برای انواع پرده موضوع بحث این مقاله میباشد.اگر به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی  تبریز برای منزلتان هستید با ما همراه شوید.

 انواع پرده و دکوراسیون داخلی در تبریز

پرده‌ها نه تنها به حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از ورود نور مستقیم به فضای شما، کمک می‌کنند، بلکه به هر خانه ای سبک، فرم و رنگ مخصوصی می‌بخشند. انواع پرده در هر خانه، با بافت، مدل، رنگ و الگوی منحصربه فرد خود، نقشی حیاتی در زیباسازی دکوراسیون داخلی ایفا می‌کند. البته پیدا کردن پرده‌های مناسب روحیات و علائق هر فرد، کاری دقیق و زمان‌بر است، اما در نهایت می‌تواند به ایجاد سبک و هدفی منحصربه فرد کمک کند. انتخاب پارچه، رنگ و مدل پرده به محدوده حریم خصوصی، دکوراسیون داخلی، سلیقه شخصی و میزان حوصله فرد برای مراقبت از پرده‌ها بستگی دارد. در این مقاله از پرده بازار، برای آشنایی با انواع پرده، راهنمایی جامع درباره انواع مدل‌ها، رنگ‌ها و پارچه‌های مناسب و کاربردی تهیه نموده‌ایم. تا انتها همراه ما باشید.

انواع مدل‌های پرده

وقتی نوبت به جستجوی انواع پرده برای دکوراسیون داخلی در تبریز می‌رسد، عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید؛ مثلاً این‌که آیا پرده‌ها را صرفاً برای تزیین پنجره‌ها می‌خواهید یا برای تنظیم نور اتاق نیز نیاز دارید؟ یا این‌که تصمیم دارید چگونه پرده‌های هر اتاق را نصب کنید؟ توجه به این نکات می‌تواند به انتخاب دقیق پرده‌ها کمک کند. انواع پرده بر اساس مدل نصب، عبارتند از:

پرده‌ تک پانل

در این نوع فقط یک پانل، کل پنجره را می‌پوشاند. پانل را می‌توان به دو طرف کشید تا باز شود و یا آن را در یک سمت پنجره جمع کرد تا ظاهری مدرن و نامتقارن ایجاد کند. از این نوع پرده بیشتر برای تزیینات منازل با سبک مدرن و مینیمال استفاده می‌شود.

پرده تک پنل بیشتر برای تزیینات منازل با سبک مدرن و مینیمال کاربرد دارد.

پرده‌ دو پانل

پرده‌های جفت پانل، از دو پانل مجزا تشکیل شده‌اند. این نوع پرده‌ها میان طرفداران سبک‌های کلاسیک محبوب هستند. پانل‌ها در این نوع پرده، به دو سمت پنجره کشیده می‌شوند و برای باز شدن آن‌ها، باید هردو پانل به سمت یکدیگر نزدیک شوند. دستک‌های پانل‌ها به گونه‌ای بسته می‌شوند که ظاهری متقارن برای پنجره ایجاد کنند.

پرده‌های دو پنل،بیشتر محبوب طرفداران سبک‌های کلاسیک

انواع پرده‌ والانس

والانس یا والان‌ها، پرده‌های کوتاهی هستند که معمولاً در بالای پرده‌ها آویزان می‌شوند و یک افزودنی زینتی اختیاری برای انواع پرده به شمار می‌روند. آن‌ها به ظرافت و زیبایی ظاهر پرده می‌افزایند. برای کسانی که پرده‌های کامل، سنگین و رسمی را دوست ندارند، والانس از نظر ظاهری، شیک، ظریف و قانع‌کننده است.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟