ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

دکوراسیون داخلی در تبریز برای اتاق خواب

دکوراسیون داخلی در تبریز برای اتاق خواب

دلایل مهم بودن پرده در دکواسیون داخلی در تبریز برای اتاق خواب

  • پرده ها قسمت زیادی را اشغال می کنند.
  • خیلی به چشم می آیند.
  • رنگ و مدل پرده تاثیر زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواهد داشت.
  • بهتر است برای انتخاب طرح مناسب، علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کاربرد آن را هم مد نظر بگیرید.

دکوراسیون داخلی در تبریز

ترکیب لوکس به کمک رنگ سیاه

طراحی یک اتاق خواب مشکی کار ساده ای نیست، با وجود رنگ مشکی، طرح جذابی در اتاق ایجاد میشود. این شرایط با ایجاد کنتراست فوق العاده لوکس رنگ سیاه در مقابل کفپوش های روشن و دیوارپوش متفاوت با آن بوجود میاید. هنگام استفاده از رنگ مشکی در اتاق خواب، اطمینان حاصل کنید که کنتراست، فضا و نور کافی وجود دارد تا اطمینان حاصل کنید که فضای اتاق خواب تان بیش از حد تاریک و دلگیر نشود.جدیدا به یکی از تم های رنگی مورد علاقه دکوراسیون داخلی در تبریز نیز تبدیل شده است

دکوراسیون داخلی درتبریز برای اتاق خواب کوچک

با افزایش جمعیت و زیاد شدن زندگی آپارتمان نشینی، فضای خانه‌ها کوچک‌تر و به دنبال آن اتاق خواب‌ها نیز کوچکتر میشوند.طوریکه که ممکن است تمام وسائل مورد نیاز در آن قرار نگیرند. طراحی برای فضاهای کوچک باید با تخت خوابهای کم جا و وسایل فشرده سازی شده در کمدها انجام گیرد.تختخواب کمجا نصب می‌شود و به راحتی جمع میشه و موقع استفاده فقط در فضای اتاق قرار می گیرد.

اصولی طراحی دکوراسیون داخلی در تبریز برای اتاق خواب

استفاده از فرش

دکوراسیون داخلی در تبریز

این سوال که برای اتاق خواب چه نوع و اندازه فرشی بخریم ؟ همیشه وجود دارد.در واقع فرش ها به فضای شما بعد می دهند. استفاده از یک فرش در اندازه مناسب می تواند حس آرامش اتاق خواب شما را بیشتر کند. همچنین در زمستان که کف اتاقها سرد می شود وجود یک فرش گرمای بیشتری به اتاق می‌بخشد. برای داشتن یک دکوراسیون خیره کننده فرشها را متناسب با پالت رنگی اتاق انتخاب کنید. پیشنهاد میکنیم که رنگ فرش را با یکی از موارد؛ پرده اتاق خواب، رنگ دیوار و یا رو تختی هماهنگ کنید. فرش‌های وینتیج یا کهنه‌­نما گزینه مناسبی برای دیزاین و دکوراسیون اتاق‌­های خواب با سبک مدرن می‌باشند. فرش اتاق خواب باید نرم باشد ، فرش‌هایی با بافت سفت مانند جاجیم و موکت‌های نمدی انتخاب مناسبی برای اتاقهای خواب نیستند.

استفاده از آباژور و ریسه

 

دکوراسیون داخلی در تبریز

نور یکی از اصلی ترین عناصر در طراحی و دیزاین داخلی است. نورپردازی اصولی می تواند فضای اتاق خواب شما را سرشار از آرامش کند. طراحی دکوراسیون اتاق خواب پنجره دار به نورپردازی کمتری نیاز دارد چون نور کافی وجود دارد. در اتاق خواب‌های کوچک و کم نور، نور غیرمستقیم یکی از مهمترین قسمتهای دکوراسیون داخلی اتاق خواب است. علاوه بر لوستر موجود در اتاق، از نورهایی مثل آباژور، نورهای مخفی و یا ریسه های کم نور استفاده کنید. با اینکار نور را به اطراف پخش میکنید و موقع استراحت نور سقف چشمانتان را اذیت نمی کند. نورهای ملایم اتاق خواب، آرامش را به شما القا می‌کند و خواب راحتی خواهید داشت.دیگر زمان استفاده از آباژورهای قدیمی کنار پاتختی گذشته است، اگر علاقمند به سبک مدرن هستید و می‌خواهید طراحی اتاق خواب مدرن و یک دیزاین خاص داشته باشید به جای آباژور از آویزهای نور کنار تخت خواب استفاده کنید. آویزهای نور با تنظیم ارتفاع و میزان نور، روشنایی مناسبی جهت استراحت و مطالعه برای شما ایجاد می‌کنند. از لحاظ بصری هم آویزهای نور بسیار زیبا هستند و از طراحی‌های متنوعی برخوردارند به همین دلیل با هر سلیقه‌ای هماهنگ می‌شوند.

انتخاب رنگ ملایم در دکوراسیون اتاق خواب

بهتر است برای رنگ دیوارهای اتاق خوابتان از پالت رنگی ملایم استفاده کنید تا دست شما را برای انتخاب وسایل اتاق و رنگ آنها باز بگذارد. رنگ هایی مثل سفید، آبی، خاکستری و… میتوانند جز آن رنگها باشند. بهترین رنگ اتاق خواب مدرن معمولا از رنگ‌های طوسی، کرم و سفید انتخاب می شود. رنگهای مات یکی از جدیدترین انتخاب رنگهای اتاق خواب به شمار می‌روند.

پرده برای اتاق خواب

یکی از مهم ترین عناصر در تزئین دکوراسیون داخلی در تبریز، اتاقهای خواب که تاثیر بسیار زیادی در جذابیت بیشتر آن دارد، پرده ها هستند. انتخاب طرح و رنگ مناسب برای پرده در اتاق خواب می تواند زیبایی اتاق خواب را چندین برابر کند. معمولا خانم ها علاقه و تمایل بیشتری نسبت به زیبایی ظاهری فضا دارند و حساسیت زیادی در انتخاب وسیله ها برای اتاق خواب به خرج میدهند. از این رو مدل پرده اتاق خواب دخترانه برای آن ها اهمیت زیادی دارد و سعی می کنند دقت زیادی در خرید این پرده ها به خرج دهند.پرده اتاق خوابها در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار تولید می ‌شوند. از بین مدل های مختلف با توجه به طرح و رنگ وسایل موجود در اتاق خواب ، می توانید مناسبترین پرده را انتخاب و خریداری کنید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟