ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تیشرت از انواع هدیه تبلیغاتی در تبریز

تیشرت از انواع هدیه تبلیغاتی در تبریز

انواع تیشرت

  • تیشرت پایه نیم آستین دارای یقه نزدیک به گردن
  • تی شرت آستین بلند یقه خدمه
  • پولوشرت یا تیشرت یقه پولو
  • تیشرت یقه کیف دوشی (یقه اسکوپی)
  • تی شرت یقه هنلی
  • تی شرت بیسبال
  • تی شرت آستین راگلان – آستین بلند
  • پیراهن یقه لاک پشت

زمانیکه انواع تیشرت را که به عنوان هدیه تبلیغاتی در تبریز به مشتری پیشنهاد میدهیم، بسیاری از آنان تصور می کنند که با تنوع بالایی مواجه نیستند. اما در واقع انواع تیشرت موجود در بازار چه از نظر جنس و چه نظر طراحی تنوع بسیار زیادی دارد. و این امر همیشه رو به افزایش بوده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع تیشرت بپردازیم تا شما عزیزان در موقع انتخاب هدیه تبلیغاتی در تبریز ،گزینه های مناسبی را در دست داشته باشید. با استودیو هانی یکی از شرکتهای جامع تهیه و تولیدانواع هدیه تبلیغاتی در تبریز همراه باشید.

تاریخچه تیشرت

اگر بدانید تیشرت ها زمانی تنها به عنوان لباس های زیر برای نظامیان مورد استفاده قرار می گرفتند،جالب باشد. تیشرت های سفید،که نظامیان برای گرم نگه داشتن بدن های خود در فصل سرما ،زیر یونیفرم های خود به تن می کردند،بعد ها مورد توجه تیم های ورزشی قرارگرفت.ورزشکاران بخاطر نرمی و گرم نگه داشتناین نوع پوششف از آنها در لباسهای خود استفاده کردند.به این ترتیب پای تیشرت ها به دنیای ورزش نیز باز شد. وچون ورزشکاران همواره به عنوان الگوهای بسیار مشهوری برای جوامع به شمار می روند. مردم عادی وقتی با فراگیر شدن تیشرت ها در بین ورزشکاران مواجه شدند، برای پوشیدن انواع تیشرت ترغیب شدند. این مسئله به خوبی توسط تولیدکنندگان پوشاک مورد توجه قرار گرفت و به همین دلیل دست به تولید تیشرت های مختلف برای عرضه عمومی در بازار مصرف زدند. به این ترتیب تیشرت رفته رفته به یک پوشش عمومی در جامعه تبدیل شد که بسیاری از مردم در فعالیت های روزمره خود از آن استفاده می کنند.و امروزه روز به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در تبریز شناخته شده و شرکتها برای مشتریان خود دست به تولید تیشرتهای با کیفیت و طراحی اختصاصی میزنند.

انواع تیشرت

  • جنس
  • طرح

تقسیم بندی انواع تیشرت از نظر جنس

یکی از مهم‌ترین مواردی که در خرید هدیه تبلیغاتی در تبریز (تیشرت)باید به آن توجه ‌شود، جنس پارچه ای است که در تولید تیشرت از آن استفاده شده است. در ادامه پارچه های رایجی که در تولید تیشرت از آنها استفاده میشود را بررسی خواهیم کرد.

به طور کلی پارچه ها از نظرنوع بافت به دو نوع تخت بافت و گردباف تقسیم میشوند. پارچه های تخت بافت ، پارچه هایی هستند که از تار و پود به صورت دو گروه نخ در جهت مخالف بافته شده اند. این پارچه ها به پارچه های نساجی معروف هستند و عمدتاً در تولید پیراهن و تولید مانتو کاربرد دارند. در مقابل پارچه های گردباف فقط از پود و به صورت حلقوی و دایره وار تولید میشوند. از پارچه های گردبافت در تولید تیشرت استفاده میشود و از نظر نوع بافت و نوع نخ به کار رفته تقسیم بندی میشوند که برخی از انواع پر کاربرد آنها بدین شرح است:

دکوراسیون داخلی درتبریز

تیشرت جنس پنبه ای

پنبه به عنوان یک ماده اولیه طبیعی و ارگانیک در تولیدانواع لباس مورد استفاده است. نوع یکروی این پارچه ها نازک و خنک هست که جزء محبوب ترین انواع پارچه در تولید تیشرت های آستین کوتاه و تابستانی به حساب می آید. اصطلاح تیشرت نخی که زیاد به گوشتان خورده، درباره این نوع پارچه ها بکار میرود.نوع دورو با ضخامت دو برابر مناسب تیشرت آستین بلند و زخیم می باشند.

 

تیشرت جنس فانریب پنبه

پارچه فانریب ، زیر مجموعه پارچه های گردبافت است  که درجه کشسانی بالاتری نسبت به پنبه ساده یک رو دارند. RIB در انگلیسی به معنای کش میباشد.از این نوع پارچه ها در تولید تیشرت اندامی و تیشرت زنانه استفاده میکنند. بافت کشسان پارچه فانریپ باعث راحتی و همچنین افزایش دوام پارچه میگردد.

تیشرت جنس پلی استر پنبه

پنبه بدلیل طبیعی بودن الیافش بطور ذاتی دارای عمر نسبتاً پایین ، قیمت بالاتر و آبرفت می باشد. برای مقابله با این ویژگی طبیعی آن که نوعی ضعف در تولید بحساب میاید، درصدی پلی استر پنبه به الیاف طبیعی اضافه می کنند. هرچه درصد پلی استر پارچه بیشتر باشد ، از راحتی و قیمت تیشرت کاسته می شود.

طراحی لوگو در تبریز

تیشرت جنس فلامنت

از پارچه های گردبافت است که عمدتاً مصرف ورزشی دارند. این پارچه ها لخت و سبک می باشند. پارچه فلامنت از پارچه های مصنوعی با رنگ پذیری بالا در چاپ بحساب میایند.

 

تیشرت جنس اسپان

پارچه اسپان زیر مجموعه الیاف مصنوعی و از ترکیب مشخصی از پنبه و الیاف پروپیلن و فلامنت ساخته میشود. استفاده ی تیشرت اسپان در چاپ سابلیمیشن می باشد. حالت مصنوعی الیاف تیشرت های اسپان باعث شده که جز در موارد خاص طرفدار زیادی نداشته باشند.

تیشرت جنس جودون

پارچه جودون نوعی بافت یک رو از پارچه های گردبافت است. که در تولید تیشرت جودون می توان از هر نخی مانند پنبه یا پلی استرپنبه و یا دیگر انواع نخ استفاده کرد. عمدتا در تولید پولوشرت ها (تیشرت یقه دار) از پارچه ی جودون استفاده می گردد.

هدیه تبلیغاتی در تبریز

تقسیم بندی انواع تیشرت از نظر طرح

 تیشرت یقه گرد آستین کوتاه

تیشرت های ساده یقه گرد آستین کوتاه یکی از لباس هایی عمومی هستند که تقریباً هر کسی نیاز به داشتن چند نمونه از آن را دارد. این تیشرت ها را می توان برای کارهای روزمزه، ورزش و حتی پوشیدن در خانه استفاده کرد. نکته قابل توجه درباره این تیشرت ها، قیمت مناسب آن هاست. این نوع تیشرت را می توان براحتی با انواع مختلفی از لباس های دیگر از ست کرد. حس راحتی که در این تیشرت ها است ، استقبال از آنها را بالاتر میبرد .

تیشرت آستین بلند

تیشرت آستین بلند یکی دیگر از انواع تیشرت هست که در روزهای بهاری و پاییزی طرفدار زیادی دارد. این دسته از تیشرت ها علاوه بر راحتی باعث می شوند که بدن افراد در برابر سرما تا حدودی محافظت شود. جنس تیشرت آستین بلند را معمولاً ضخیم تر از تیشرت های آستین کوتاه در نظر می گیرند .

 تیشرت بدون آستین یا رکابی

دسته ای دیگر از تیشرت ها هستند که در زبان انگلیسی به آن ها TANKTOP گفته می شود. در حالت عادی این دسته از تیشرت ها را که بدون آستین هستند ، زیر لباس های دیگر به خصوص پیراهن مردانه می پوشند. یک کاربرد دیگر تیشرت بدون آستین در باشگاه های ورزشی است که به دلیل نداشتن آستین، امکان تحرک بیشتری را به ورزشکاران میدهد.

 تیشرت آستین سه ربع (کراپ)

دسته ای دیگر از انوع طراحی تیشرت ها که بیشتر در تیشرت زنانه مورد استفاده قرار می گیرد. آستین این تیشرت ها کوتاه تر از تیشرت آستین کوتاه است و تا روی بازو ادامه دارد.

 پولوشرت

تیشرت ها از نظر نوع یقه نیز تنوع زیادی دارند. پولوشرت به نام تیشرت های یقه برگردان نیز شناخته می شوند. این نوع تیشرتها در گذشته مخصوص ورزشکاران گلف بود. اما به مرور توسط بسیاری از مردم مورد استقبال قرار گرفت. وجود یقه برگردان در پولوشرت باعث شده است که حالت کمی رسمی تر پیدا کند در مقایسه با تیشرت های یقه گرد به خود بگیرد،می توان از این نوع تیشرت ها در محل کار نیز به راحتی استفاده نمود. پولوشرت ها یکی از بهترین گزینه برای هدیه تبلیغاتی است.

 تیشرت یقه V شکل

یکی دیگر از انواع طرح تیشرت را به عنوان تیشرت های یقه هفت میشناسیم. این دسته از تیشرت ها متناسب افرادی است که فرم صورت گرد دارند و به دنبال آن هستند که با استفاده از این مدل یقه پیراهن به نوعی تعادل را به چهره خود بدهند. این دسته از تیشرت ها همچنین برای افرادی اصطلاحاً چهار شانه هستند و شانه های پهنی دارند نیز مناسب است.

 تیشرت یقه اسکوپی

تیشرت یقه اسکوپی زیرمجموعه ی تیشرت های یغه گرد هستند تنها تفاوت این دسته از تیشرت ها با تیشرت های یقه گرد در میزان باز بودن ناحیه جلوی یقه است.که نسبت به نوع اولی بیشتر باز است. معمولاً یقه اسکوپی به گونه ای است که تا بالای قفسه سینه افراد ادامه پیدا می کند و ورزشکاران بدنسازی تمایل به استفاده از این نوع تیشرت ها دارند. همچنین اگر از یک گردنبند خاص استفاده می کنید که مایل هستید در معرض دید قرار داشته باشد، تیشرت مردانه یقه اسکوپی گزینه مناسبی برای شما به شمار می روند.

 تشرت یقه Y شکل

ترکیب تیشرت یقه گرد و یقه هفت، ایده تولید مدل جدیدی از انواع تیشرت ها ایجاد کرده که تحت عنوان تیشرت یقه Y شکل شناخته می شود. در تولید این دسته از تیشرت ها که بیشتر توسط آقایان مورد استفاده قرار می گیرد، در قسمت زیر یقه از تعدادی دکمه نیز استفاده می شود. که تأثیر زیادی بروی زیبایی ظاهری تیشرت دارد و بر جذابیت های آن می افزاید.

 تیشرت یقه اسکی

تیشرت های یقه اسکی مدل دیگری از انواع تیشرت ها هستند که بیشتر برای فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از تیشرت ها در هردو مدل زنانه و مردانه تولید می شوندو جنس آنان به گونه ای انتخاب می شود که در برابر سرما از بدن به خوبی محافظت کند. قسمت یقه این لباس ها تا زیر گلو ادامه پیدا می کند و به خوبی زیر گلو را در مقابل سرما حفظ می کند.

تیشرت راگلان

تفاوت رنگ آستین ها با بدنه تیشرت ویژگی بارز تیشرتهای راگلان است که ایده تولید آنها از لباس های ورزشکاران بیس بال گرفته شده است.

 

 تیشرت رینگر

این دسته از تیشرت ها که زیر مجموعه تیشرت های یقه گرد محسوب میشوند ولی آنچه در خصوص آن ها قابل ذکر است، تفاوت رنگ یقه و سر آستین آن ها با بقیه تیشرت است. معمولاً رنگ یقه و سر آستین به یک رنگ انتخاب می شود و رنگ بدنه تیشرت و آستین ها به رنگی متفاوت.

 تیشرت های اورسایز

دسته ای دیگر از تیشرت ها هستند که معمولاً طول سایز بزگی دارند و گاهی اوقات تا بالای زانوی افراد ادامه پیدا می کنند. این تیشرت ها بیشتر مناسب فصل تابستان و یا زمان هایی است که افراد به دنبال یک لباس رها می گردند که احساس خنکی را برای آن ها به همراه داشته باشد. این تیشرت ها تا حدی باعث می شوند که افراد لاغرتر و بلند قد تر به نظر برسند. هر چند استفاده از آن ها صرفاً محدود به طیف های محدودی از سنین است.

 تیشرت جیب دار

مسئله داشتن یا نداشتن جیب برای تیشرت ها سلیقه ای است.و معمولاً جیب در تیشرت ها کاربرد چندانی ندارد و صرفاً نقش تزئینی دارد. معمولاً تیشرت های جیب دار موجود در بازار از یک جیب برخوردار هستند و این جیب ها در ناحیه قفسه سینه طراحی می شوند.

 تیشرت های قایقی (بی شانه)

مدل جدیدی از انواع تیشرت ها است که صرفا توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از تیشرت ها یقه ندارد و معمولاً از بالای قفسه سینه به صورت افقی تا دور بازوی فرد را در بر می گیرند. اغلب خانم ها این تیشرت ها را برای مهمانی و دورهمی مورد استفاده قرار می دهند.

 تیشرت یوک

این تیشرت ها از ترکیب طرح رکابی و تیشرت های بدون شانه تولید شده اند. تیشرت یوک نیز صرفاً مخصوص زنان است. بر خلاف تیشرت بدون شانه که یقه ندارد، این تیشرت ها دارای یقه ای مشابه رکابی هستند. اما در عین حال در قسمت بازو مشابه تیشرت های بدون شانه اند.

تیشرت بدن نما

این دسته از تیشرت ها نیز در ردیف محبوب ترین گزینه های برای ورزشکاران بدنسازی است که تمایل دارند عضلات ورزیده بدن آنها تا حدودی از زیر لباس دیده شوند. تیشرت بدن نما کاملاً به اندام فرد می چسبند و باعث می شوند که جلوه ظاهری اندام آن ها بیشتر شود.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟