ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تقویم تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی

 • رومیزی
 • تقویم دیواری
 • تقویم جیبی

تقویم‌های رومیزی در میان انواع تقویم رایج ترین هدیه تبلیغاتی  است که در بسیاری از کسب و کارها و توسط صاحبان بیزینس به ما شفارش داده میشود.

 

رومیزی

این نوع تقویم محبوب شرکت هایی است که قصد دارند برای ادارات و سازمان هانوعی هدیه تبلیغاتی سفارش دهند. تقویم های رومیزی به دلیل کوچک و ظریف بودن از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هستند.این تقویم ها در صورت خواست مشتری میتوانند همراه با ست های اداری تحویل مشتریان داده شوند. انتخاب این موضوع با مشتری است. طبیعتا استفاده از ست های اداری ابهت خاصی را به تقویم ها اضافه خواهد کرد. البته هزینه ی سفارش این محصولات نیز بالاتر از تقویم های تکی می باشد. تقویم رومیزی با وجود اینکه دارای محیط کوچکی برای تبلیغات می باشد ولی وجه کاربردی آن ،همچنین جلو چشم بودنش نکته بسیار مهمی به حساب میاد.معمولا تبلیغات و متون مربوط به آنها در پشت هر برگه درج می گردد و در برگه ی جلو روزشمار به همراه مکان کوچکی برای وقایع و اتفاقات مربوط به روزهای سال چاپ می گردد.

 • تقویم رومیزی اداری

این مدل تقویم رومیزی عمدتاً به صورت روزشمار و شامل تاریخ شمسی ، قمری و میلادی است . برگه‌ ها از جنس کاغذ تحریر گرم است که بعد از پانچ شدن توسط ۲ حلقه به پایه متصل می‌شود . برای پایه می‌توان از پلاستیک سخت ، مقوا با روکش سلفون ، چوب و … استفاده نمود . برای درج لوگو از چاپ ترام بر روی برگه‌ ها استفاده می‌ شود .

 

 • تقویم رومیزی زیر دستی

یکی دیگر از انواع تقویم ‌های رومیزی که به حالت خوابیده روی میز کار قرار می‌ گیرد . عمدتاً به صورت هفته شمار تولید می ‌شود و برگه ‌ها به صورت سر‌چسب یا فنر در داخل پایه طراحی میشوند . برای پایه از مقوا ، چوب ، روکش چرم و گالینگور میتوان استفاده کرد. برای تبلیغات و درج لوگو در صفحات داخلی یا لت گلاسه نیز میتوان استفاده کرد .

 • تقویم رومیزی پایه دار

تقویم رومیزی پایه دار متداول ‌ترین تقویم رومیزی است که به صورت ماه شمار طراحی و چاپ می ‌شود . بر روی هر برگ تقویم ، روزهای یک ماه به همراه تصاویری زیبا نسبت به بیزینس مشتری طراحی می ‌شود . در حالت ایستاده ، هر دو روی تقویم ۱ ماه را نمایش می ‌دهند . معمولاً تقویم رومیزی پایه دار دارای ۱۲ یا ۱۳ برگ می ‌باشد . در واقع تقویم رومیزی ۱۳ برگ همان تقویم رومیزی ۱۲ برگ است که ۱ برگ اضافه شده به ‌عنوان جلد ویژه برای تقویم در صفحه اول قرار می گیرد .

 

از دیگر تنوع های تقویم رومیزی

که به دلیل خارج بودن از حوصله این مقاله از شرح تک به تک آنان خوداری میشود.

 • تقویم رومیزی پایه سلفون
 • تقویم رومیزی پایه پلکسی
 • تقویم رومیزی با پایه مقوایی
 • تقویم رومیزی پایه گالینگور
 • نمونه تقویم رومیزی صبح آگهی
 • تقویم رومیزی فانتزی
 • تقویم رومیزی یادداشت‌دار
 • تقویم رومیزی پایه چوبی یا MDF

 

عوامل موثر بر قیمت تقویم

هدیه تبلیغاتی

قیمت تمام شده تقویم رومیزی نسبت به سایز و اندازه ، تعداد برگه ‌های استفاده شده ، گرماژ برگه ها،جنس برگه ها ، نوع پایه ، نحوه‌ی درج لوگو ، تیراژ سفارش ، عمومی و اختصاصی بودن تقویم محاسبه می‌گردد . در تولید تقویم رومیزی اختصاصی باید در نظر داشته باشید که به لحاظ ثابت بودن قیمت لیتوگرافی و هزینه چاپ، سفارش اختصاصی در تیراژ کم اصلا مقرون به صرفه نیست . برای خرید تقویم رومیزی در تیراژ پایین ، تقویم‌ های رومیزی عمومی پیشنهاد میشوند.

تقویم جیبی

در آخر سال یکی از سفارشات زیاد هدیه تبلیغاتی استودیوی هانی از شرکت های خدماتی و خرده فروش ها اغلب تقویمهای جیبی می باشد.شما می توانید تعداد بسیار بالایی از این نوع تقویم ها را سفارش دهید. قیمت پایین و کوچکی این نوع تقویم ها سبب گشته است تا در روزهای پایانی سال تعداد بسیار بالایی از این هدیه تبلیغاتی از طرف شرکت ها سفارش داده شود.این تقویم ها اگرچه از قیمت بسیار پایین تری نسبت به نوع دیگری از هدیه تبلیغاتی برخوردار بوده اما محیط کوچکتری برای معرفی برند شرکت شما دارد.

 

تقویم دیواری

بزرگترین تقویم تبلیغاتی از نظر اندازه، تقویم دیواری می باشد. هرگاه به منزل یکی از بستگان خود رفته باشید حتما یک نمونه از این هدیه تبلیغاتی را مشاهده نموده اید. این تقویم ها از سایر انواع تقویم ها گرانتر تمام میشوند. جنس این نوع تقویم ها معمولا مقوا و یا حصیر است. کیفیت حصیر بسیار بهتر و مقاوم تر از تقویم های مقوایی می باشد.تقویم های دیواری نسبت به سایر تقویم ها از فضای تبلیغاتی بسیار بیشتری برخوردار هستند. شما می توانید یک صفحه تقویم دیواری را به دو قسمت مساوی تقسیم نمایید. در یک قسمت، روزشمار و تاریخچه درج شود و در قسمت دوم، تبلیغات محصولات شرکت سفارش دهنده. لازم به ذکر است این تقویم ها باید با زیبایی هرچه بیشتر طراحی گردند. دلیل این امر نیز استفاده از این نوع تقویم ها در منازل می باشد.همانطور که همه می دانیم بانوان به طراحی و دکوراسیون منازل خود بسیار اهمیت بالایی می دهند و اگر طراحی این نوع تقویم ها جالب و جذاب نباشد، تبلیغ شما محکوم به نابودی است.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟