ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تاثیر تابلو و دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی در تبریز (Interior decoration in Tabriz) و تاثیر تابلو در چیدمان آن،موضوع بحث ایم مقاله میباشد.با هانی گرافیک همراه باشید.

تأثیر تابلو و دکوراسیون داخلی در تبریز

برای داشتن یک دکوراسیون زیبا و شیک، تنها رنگ و کفپوش نیستند که باید در نظر گرفته شوند؛ وسایل تزیینی مانند تابلو و پوستر دیواری، آیتم­‌هایی هستند که می­‌توانند یک منزل یا محل کار را به محیط دل­نشین­‌تری تبدیل کنند. مخصوصا ًاینکه دیوارها معمولاً اولین جایی هستند که مورد توجه قرار می­‌گیرند. بنابراین نباید از تاثیر تابلو در دکوراسیون داخلی غافل شد.

شمسه نگار (بانی چاپ) ارائه دهنده چاپ انواع تابلو مانند چاپ تابلو بوم نقاشی، تابلو کنواس طبیعی، چاپ تابلو مخمل، چاپ تابلو فرش، چاپ تابلو آینه، چاپ عکس دلخواه روی پارچه کنواس، چاپ شاسی ۸ میل، چاپ شاسی ۱۶ میل، چاپ شاسی ۳۰ میل، چاپ تابلو بوم با قاب، چاپ تخته شاسی با قاب،چاپ تابلو چند تکه،چاپ شاسی مکعبی و … می باشد؛ برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

ابعاد مناسب تابلو در هر منزل

برای ساختمان­هایی که دیوارهای کوتاهی دارند، تابلوهای عمودی مناسب­‌ترین گزینه هستند؛ چرا که فضا را بزرگ­تر و دیوارها را بلندتر جلوه می­ دهند.

محل مناسب تابلو و دکوراسیون داخلی در تبریز

کاناپه و مبلمان از اشیایی هستند که می­ توان تابلو را برا اساس آنها انتخاب کرد. برای مثال پشت یک کاناپه یکی از بهترین مکان­ها برای نصب تابلو است. ولی باید در نظر داشت که عرض تابلو نباید بزرگتر از عرض کاناپه باشد؛ چرا که در این حالت به جای اثربخشی مثبت، تاثیر عکس خواهد داشت.

نور تابلو

جالب است بدانید که نورپردازی تابلوها نقش به سزایی در زیبایی دو چندان دکوراسیون داخلی دارد. کافی است در فاصله­ای مناسب از تابلو، یک یا چند لامپ قرار داده تا متوجه بلد شدن اثر هنری روی دیوار شوید.

همگنی رنگ­ها و دکوراسیون داخلی در تبریز

تابلوی انتخابی برای فضای مورد نظر باید هماهنگ با رنگ وسایل در دکوراسیون باشد. زیرا در صورتی که رنگ­های به کار رفته در تابلو متضاد با رنگ سایر وسایل محیط باشد، نتیجه جالبی به دست نمی­‌دهد.

چینش مناسب روی دیوار

چیدن چند تابلو به روی یک دیوار کنار هم، خود یک مهارت محسوب می‌­شود. اگر هم تابلوهای روشن و هم تیره دارید، بهتر است تابلوهای روشن را بالاتر و تابلوهای تیره را پایین­‌تر قرار بدهید. یک دیوار با چینش مناسب تابلوها همیشه یک دیوار جذاب محسوب می‌­شود.

دیوارها و تابلوها

از نکات دیگری که در دکوراسیون داخلی باید در نظر داشت، تمییز دادن دیوارهای اصلی از فرعی است. چون برای دیوارهای فرعی تابلوهای کوچک و برای دیوارهای اصلی مثل بزرگترین دیوار پذیرایی، تابلوهای بزرگ مناسب­‌تر هستند.

هماهنگی دکوراسیون داخلی در تبریز و رنگ تابلو

شاید انتخاب یک رنگ مناسب از میان دنیایی از رنگ­ها برای دکوراسیون داخلی، کار مشکلی باشد. یکی از راه حل های جالب برای سهولت در انتخاب، استفاده از یک تابلو یا پوستر دیواری است. اما نه هر تابلویی، بلکه باید از آثاری استفاده کرد که بسیار مورد علاقه و توجه شماست. در وهله اول، دو یا سه تونالیته رنگی از اثر مورد نظر را انتخاب کنید؛ و در وهله دوم، یکی از آنها را به عنوان رنگ اصلی گزینش کرده و در ادمه از تونالیته­‌های روشن و تیره آن برای قسمت­‌های مختلف استفاده کنید.

تابلوها و نقاط کانونی

با استفاده از تابلو می­ توان در هر مکانی نقاط کانونی به وجود آورد. نقطه کانونی اولین جایی است که چشم با آن برخورد می­‌کند و نقش به سزایی در دکوراسیون داخلی دارد. برای ایجاد چنین نقاطی باید کاربرد فضا را لحاظ کرد. برای مثال دیوار یک اتاق خواب مکان مناسبی برای نصب تابلوهای بزرگ نیست که کل دیوار را می‌پوشاند. در عین حال، تابلوی خیلی کوچک هم توان خیره­کنندگی و جذب بیننده را ندارد. بنابراین ابعاد و اندازه تابلو، همواره از مهم­ترین نکات در دکوراسیون فضاها هستند.

تابلو و دکوراسیون داخلی در تبریز با سبک مدرن

تابلوهایی با اشکال هندسی، از آیتم ­های بسیار مناسب در فضاهای مدرن و مینیمال به حساب می ­آیند. معمولا دکوراسیون این مکان­ها ساده با رنگ­های خنثی هستند که در نتیجه استفاده از تابلوهای پرنقش و برجسته با اشکال هندسی می ­توان به فضا روح داد و گرمی بیشتری را به آن تزریق کرد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟