ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

اید های نو در هدیه تبلیغاتی

اید های نو در هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی (Promotional Gift)با ایده های نو را از استودیو،تبلیغاتی هانی بخواهید.ما در کنار شما هستیم تا از تکرار دوری کنید.هرگز از ایده های تکراری و استفاده دیگران در تبلیغات خود استفاده نکنید.

 

برای باز شدن ذهنیتتان درباره انتخاب نوع هدیه میتوانید بهم مقالات زیر سر بزنید.

بعد از مطالعه و بررسی مقالات ذکر شده چنانکه سوالی ذهنتان را درگیر کرده میتوانید برای مشاوره با شماره تلفن ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ تماس حاصل فرماید، تا از مشاوره های رایگان در این خصوص بهره مند شوید.

چرا هدایای تبلیغاتی بخریم؟

خرید هدایای تبلیغاتی یک فرآیند در استراتژی‌ بازاریابی است. زمانی که شما به هدایای تبلیغاتی فکر می‌کنید، انتخاب اقلام تبلیغاتی با توجه به هدف نهایی و اثربخشی مورد نظر شما، امری حیاتی است. ماثرترین هدایای تبلیغاتی، هدیه ای هست که به آسانی به دست مشتریان می‌رسند و برند را به طرز قابل توجهی تبلیغ کند.

چند پیشنهاد

از جمله این هدایای تبلیغاتی می‌توان به انواع ست های نفیس، لباس‌ کار، کیف‌های چرم کاری، یا حتی لوازم خانگی با برند اشاره کرد. خیلی از برندها هنوز هم ترجیح می‌دهند به روش سنتی ،هدایای تبلیغاتی نظیر سررسیدهای تکراری، تقویم های بدون دیزاین جذاب، فلش مموری کم کیفیت، لیوان و ماگ تبلیغاتی و … را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. اما به عقیده ی ما دوران چنین اقلامی به سر امده و در دنیای امروز،و با وجود بمب باران تبلیغاتی برندهای مختلف، اگر میخواهید تاثیری روی مخاطب بگذارید، باید خاص و منحصر به فرد عمل کنید. به وضوح، خرید هدایای تبلیغاتی نقش مهمی در ارتقای شناخت برند شما و تاثیر مستقیمی بر روی بازاریابی فروش شما دارد.

 

هدایای تبلیغاتی و حفظ مشتریان

هدایای تبلیغاتی می‌توانند نقش مهمی در حفظ مشتریان قدیمی و ایجاد مشتریان جدید ایفا کند. هرگاه که یک مشتری هدیه‌ای از طرف یک برند دریافت می‌کند، احساس می‌کند که ارزش زیادی برای شما دارد و این احساس ارتباط عاطفی با برند شما را تقویت خواهد کرد. بنابراین یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید هدایای تبلیغاتی باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب هدایایی است که علاوه بر ارزش مادی، ارزش معنوی نیز داشته و حس ارزشمندی و توجه را به مخاطب القا کنند. در نهایت، هدایای تبلیغاتی جذاب و خاص، از ابتدا به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند و موثر شناخته می‌شوند که می‌توانند تأثیر مثبتی بر روی نگرش و ارتباط مشتریان با برند داشته باشند.

انواع هدایا

هدایای تبلیغاتی گروه بسیار وسیعی از انواع محصولات کاربردی را شامل می‌شوند. از کوچک‌ترین اقلام گرفته همچون: خودکار ، سررسید ، پاور‌بانک ، جا‌کلیدی و… گرفته تا محصولات حرفه ای تری همچون ساعت و ست‌های مدیریتی و دیگر…. شما برای خرید هدیه تبلیغاتی، با توجه به میزان بودجه و انتخاب کالا‌ی مورد نظرتان، همچنین در نظر گرفتن مخاطب و مقصد هدیه اقدام به خرید کنید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟