ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

انواع کیفهای تبلیغاتی در تبریز

انواع کیفهای تبلیغاتی:

 کیف چرم اداری

کیف همایشی

پوشه سمیناری

کیف پول چرم

فولدر چرم

ست مدیریتی چرم

کیف دستی پارچه ای و پلاستیکی

کیف برزنتی

کیف تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی مثل انواع کیفهای تبلیغاتی همیشه تأثیر بسزایی در جلب توجه مخاطب به سوی زمینه فعالیت، خدمات و تولیدات شما داشته است. بخصوص که در تهیه این هدیه تبلیغاتی فاکتورهای مهمی همچون رنگ‌بندی ، ایده طراحی ناب ،کیفیت بالا و تناسب دادن هدیه با هدف در نظر گرفته شود. شما می‌توانید از زمان ها و مکان های مناسب برای دادن هدیه تبلیغاتی شرکت خود مانند کیف‌های تبلیغاتی (برای مثال در مکان هایی مانند نمایشگاه ها، سمینارها، جلسات و ملاقات های کاری و …) استفاده کنید و در حول آن محصولات و خدمات خود را معرفی کنید.

 

توضیح چند نمونه هدیه تبلیغاتی درمورد متریال انواع کیفهای تبلیغاتی

 کیف‌ دستی پارچه‌ای: این کیف‌ها از پرفروشترین هدیه تبلیغاتی بهشمار میروند،معمولاً از پارچه‌های نرم و محکم مانند برزنت ساخته شده‌اند و به عنوان کیف دستی یا ساک خرید کوچک مورد استفاده هستند.

کیف‌ اداری چرم: این کیف‌ها به دلیل ظاهر شیک و زیبا و نشانه‌ای از کیفیت بالا برای تبلیغ برندهای لوکس و برای مشتریان خاص مورد استفاده قرار ‌گیرند.

 

 

کیف‌های پلی‌پروپیلنی: این کیف‌ها از مواد پلی‌پروپیلنی تولید میشوند که به دلیل مقاومت بالا و وزن کم بسیار به عنوان هدیه تبلیغاتی درخواست تولید دارد، برای تبلیغات و توزیع در مراسم و کنفرانس‌ها انتخاب مناسبی هستند.

کیف‌های نایلونی: این کیف‌ها از نایلون کیفیت بالا تولید شده‌اند و به دلیل قیمت ارزان آنها و همچنین وزن کم و قابلیت حمل آسان، یک گزینه مناسب برای هدیه تبلیغاتی برند ها، در رویدادهای گسترده می‌باشند.

هدیه تبلیغاتی در تبریز

انواع کیفهای تبلیغاتی چرم 

  • کیف تبلیغاتی دسته چک
  • کیف پول تبلیغاتی
  • کیف تبلیغاتی اداری
  • کیف تبلیغاتی سمیناری

تاریخچه کیفهای دستی

بر اساس یافته های تاریخی اولین کیف های ساخته شده از جنس پوست حیوانات، پنبه یا الیاف گیاهی بودند و با رشته هایی از همان جنس محکم می شدند تا لوازم داخل آن به بیرون نریزد.

در قرن چهاردهم میلاد کیف دستی به هدیه ای از طرف داماد به عروس تبدیل شد که اغلب این کیف ها با تصاویری از داستان های عاشقانه یا ترانه ها، قلاب دوزی شده بودند سرانجام، این کیسه ها به عنوان کیفهای مجلسی  امروزه تبدیل شدند.

در قرن نوزدهم که عصر انقلاب صنعتی بود روش های جدیدی ابداع شد که برای کیف ها هم مورد استفاده قرار گرفت و باعث شد تا مدل ها و طرح های متنوع تری از کیف ها تولید شوند. در این میان اضافه شدن جیب، زیپ، دکمه، سگک و غیره متدهایی بودند که به مرور در طراحی کیف ها استفاده شدند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟