ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی درتبریز ارزان یا لوکس

هدیه تبلیغاتی در تبریز ارزان یا لوکس
هدیه تبلیغاتی در تبریز و تاثیر آن بر فروش
بررسی ها نشان می دهد،شاخص قیمت در کنار تاثیر گذاری و ماندگاری نام و پیام برند، زیاد رابطه مستقیمی هم ندارد،یعنی اگر کانسپت شما در ارائه آن هدیه تبلیغاتی خوب بوده باشد، مشتری زیاد به قیمت آن اهمیت نخواهد داد. هدیه تبلیغاتی رایگان در این شاخص به نسبت سایر روش های تبلیغاتی از اهمیت بیشتری برخورداراند.هدایای تبلیغاتی معمولاً تا اتمام کاربری آن آیتم نگهداری می‌شوند. این موضوع می‌تواند به ارتقای نام تجاری شما کمک کرده و نقش مؤثری در بازراهای جدید برای برند شما باشد. تاثیر هدایای تبلیغاتی ارزان بر فروش چیست؟ در زیر به برخی موارد اشاره کرده ایم:
مزایای هدیه تبلیغاتی در تبریز (ارزان قیمت)

 • بازگشت هزینه
 • بدست آوردن بازارهای جدید
 • گسترش بازار


هدیه تبلیغاتی ارزان اما با ارزش:
بعضی شرکتها ممکن است سعی کنند که هدیه تبلیغاتی ارزان در نظر بگیریند اما ممکن است این هدیه ارزان، اثر مطلوب مد نظر را روی مخاطب نداشته باشد. همانطور که میدانید، هدیه باید با شخصیت و سطح کاری مخاطب متناسب باشد. اما نکته ی مهم در انتخاب هدیه تبلیغاتی، هزینه آن است. بهتر است در کنار مواردی که گفتیم، به صرفه اقتصادی هدیه تبلیغاتی هم توجه کنید.اما این آیتم موجب قربانی کردن اصل هدف از هدیه، یعنی تاثیر گذاری،شود. نکته بسیار مهم این است که بصرفه بودن هدیه مهم است نه صرفا ارزان بودن آن. منظور ما از بصرفه بودن این است که ارزش هدیه نسبت به قیمت آن زیاد باشد. و یا با ترفندها ی طراحی ارزش معنوی و جذابیت طرحی آن را افزایش دهید.هدیه ارزان قیمت، ارزش زیادی به مخاطب منتقل نمی‌کنند.
هدفمند هدیه بدهید
انتظارتان در مقابل هزینه‌ای که برای هدیه تبلیغاتی درتبریز پرداخت می‌کنید، چیست؟

 • قرار تان برای توزیع هدیه تبلیغاتی چگونه است؟
 • پیامی هدیه تبلیغاتی شما چیست؟
 • آیا این هدیه با استراتژی بازاریابی شما همراستا هست؟
 • چگونه موفقیت این کمپین را میسنجید؟

هدیه تبلیغاتی در تبریز تکراری یا بدیع

انتظار نداشته باشید با یک هدیه معمولی وتکراری، در ذهن مخاطب ماندگار شوید. هدایای معمولی و دم دستی دیگر جذابیتی برای مشتریان خلق نمیکنن و تا زمانی که قابل استفاده باشند، در نظر مشتری هستند. سعی کنید در ارائه هدیه تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید، اشتباه نکنید حتی اگر لازم است، برای هر هدیه هزینه ی بیشتری داده و تعداد دریافت کنندگان را کاهش دهید ولی در عوض به فکر یک هدیه ماندگار و ویژه باشید. در انتخاب هدیه تبلیغاتی، سطح کاری مخاطب را در نظر بگیرید طبیعتا هدیه ای که میخواهید به یک مدیر بدهید باید با هدیه ای که به کارکنان رده عادی یک شرکت میدهید فرق کند. پس در تعیین هزینه خرید هدیه تبلیغاتی در تبریز، سطح کاری مخاطب را در نظر بگیرید. ما در هانی گرافیک یکی از مجموعه های توضیع و طراحی هدیه تبلیغاتی در تبریز،برای شما عزیزان کانسپتهای ویزه درنظر داریم.
هدیه تبلیغاتی در تبریز (لوکس و لاکچری )
هدیه تبلیغاتی لوکس و لاکچری به عنوان هدایای با ارزش و کیفیت بالا مورد استفاده در رویدادها، فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغات شرکت‌ها قرار می‌گیرند. این نوع هدایا با استفاده از جنبه‌های لوکس و لاکچری، علاوه بر نمایش نام و لوگوی شرکت، هدف اصلی تقویت تصویر برند و جلب توجه مخاطبین است. استفاده از هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری به شرکت‌ها کمک می‌کند تا تصویر برند خود را به عنوان یک برند با کیفیت و متمایز نشان دهند. این نوع هدایا نشان دهنده سطح بالایی از توجه و احترام به مخاطبین

است و ممکن است باعث ایجاد ارتباط نزدیکتری با مشتریان و همچنین جذب مشتریان جدید شود. چرایی هدیه تبلیغاتی لاکچری ؟
هدیه تبلیغاتی لاکچری می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. هدایای تبلیغاتی لاکچری معمولاً از جنس و مواد با کیفیت بالا طراحی  تولید می‌شوند. این به معنی این است که شما یک محصول با ارزش و با کیفیت برای هدیه دادن انتخاب کرده اید. هدیه تبلیغاتی لاکچری همچنین می‌تواند نگرش مشتری را نسبت به برند مربوطه ارتقا دهد. با مشاهده و استفاده از این هدایا، مشتری به خوبی با برند آشنا خواهد شد و ذهنیت بهتری از برند شما در آن خلق میشود.
هدایای تبلیغاتی لاکچری مناسل چه کسانی است؟
هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری معمولاً برای گروه‌های خاصی از مشتریان، کارفرمایان مفید هست مثلا:

 • مشتریان وفادار قدیمی
 • مشتریان پرسود
 • کارفرمایان کلیدی
 • مشتریان هدف


هرچند که هدایای لوکس و لاکچری در تبلیغات، هزینه بالایی دارند و به گروه‌های محدودی از مشتریان مرتبط هستند، اما می‌توانند نتایج قابل توجهی در جذب و نگهداری مشتریان با ارزش و ایجاد تجربه لوکس از برندشما برای آن‌ها به ارمغان بیاورد.
چند ایده هدیه تبلیغاتی در تبریز (لاکچری)

 • قلم یا نوشت افزار لوکس در یک هاردباکس شیک
 • جعبه هدیه شخصی‌سازی شده همراه ست قهوه خوری دو نفره
 • جلد کتاب‌ لوکس همراه بسته بندی منحصر به فرد
 • طراحی و تولید انواع سررسیدهای اختصاصی و ویژه با جنس متفاوت
 • تولیدات منحصر به فرد برای مشتریان خاص با طراحی ویژه

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟