ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

نکات مهم و طلایی در طراحی لوگو

امروزه طراحی لوگو به یک فرهنگ ارتباطی بین یک شرکت و مردم تبدیل شده است. لوگوی حرفه ای نشان دهنده فعالیت تجاری شرکت است. کلید طراحی لوگو مدت ها پیش زمانی پیدا شد که انسان ها از نمادها و نشانه ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کردند.

یک لوگوی مناسب می تواند نشان دهنده کسب و کار شما باشد. اکثر طراحان لوگو معتقدند که یک لوگوی حرفه ای باید در نگاه اول موضوع تجاری شرکت را نشان دهد. بر همین اساس سعی کنید لوگوی خود را با جدیدترین متدها طراحی کنید.

پیام را در لوگو منعکس کنید
در طراحی لوگو باید سعی کنید از ابتدا یک مفهوم در ذهن داشته باشید و بخواهید پیامی را منتقل کنید. بنابراین ابتدا سعی کنید پیامی را که می خواهید به مخاطبان خود منتقل کنید یادداشت کنید. در تمام مراحل انتخاب یا طراحی لوگو و همچنین طراحی آنلاین لوگو، مفهومی را که می خواهید منتقل کنید را در نظر داشته باشید.

نکات مهم در طراحی لوگو
??????????????????????????????????????

لوگوی شرکت های رقیب را بررسی کنید
نکته مهم فاکتورهایی است که رقبای شما در طراحی لوگوی خود در نظر گرفته اند. سعی کنید لوگوی رقیب خود را تجزیه و تحلیل کنید و نکات مهم در طراحی لوگوی آنها را در نظر داشته باشید.

برند در طراحی لوگو
هنگام ایجاد لوگو در استفاده از نام تجاری مراقب باشید. به عنوان مثال در طراحی لوگوی ورزشی برای باشگاه می توان از فونت های قوی و بزرگ استفاده کرد.

نقش رنگ ها در طراحی لوگو
رنگ های مناسب یکی از عوامل کلیدی در طراحی لوگو هستند. سعی کنید تا حد امکان از تغییرات رنگی خودداری کنید. قبل از انتخاب رنگ در طراحی لوگو، معنی رنگ ها را بدانید تا رنگی که برای ایجاد لوگو استفاده می کنید، مفهوم لوگو را به خوبی منعکس کند.

ما در مجموعه هانی گرافیک که در چارچوب طراحی لوگو در تبریز نیز فعالیت میکنیم میتوانیم تمام موارد ذکر شده را با مشاوره رایگان برای شما مشتریان عزیز بصورت حرفه ای شرح داده و در انتخاب بهترین لوگو ممکن یاری تان کنیم.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟