ساعات پاسخگویی 9 صبح الی 9 عصر

09379050421

طراحی منوگرام در تبریز

طراحی منوگرام درتبریز

 

طراحی منوگرام درتبریز:اگر بخواهیم. تعریف درستی. از مونوگرام (Monogram) داشته باشیم. از نقش و موتیفی هایی که از ترکیب یافتن. دو یا چند حرف در راستای شکل گیری مناسب. یک ثمبل ساخته می شود. نام برد از این رو این ثمبل به نام منوگرام شناخته شده است.

طراحی امضاء شخصی در تبریز
طراحی امضاء شخصی در تبریز

یعنی هنگامی که حرق اول یک کلمه را برای طراحی لوگو از آن استفاده می گردد. و بر این اساس. این لوگو منوگرام نامیده میشود. که در این قالب طراحی می گردد. استودیوی هانی گرافیک. که در سالهای اخیر با بهره گیری از دانش جدید. و افراد کار مهارت دیده و با مدیریت خانم لطفی پروژه های فراوان و ارزنده ای را به انجام رسانیده. با ارائه خدمات بهتر و زیباتر قطعا گزینه ای مناسب. برای شما عزیزان بحساب می آید.

09379050421

"<yoastmark

لذا از آنجایی که همیشه بصورت حرفه ای پا به این عرصه نهاده. خدمات خود را متناسب. با شرایط مشتریان گرامی ارائه می نماید. خاطرنشان می گردد. قیمت در اینه مجموعه مطابق میل شما خواهد بود. مطمئن باشد. با همان نگاه اول به حرفه ای بودن این گروه پی خواهید بود.

 

تاریخچه مک دونالد

دردنیای امروزی رستوران های بی شماری در جهان وجود دارد. و هر کدام دارای ایده و اهداف متفاوتی می باشند. و همیشه تلاش می کنند. بلکه از رقبای خودشان پیشی بگیرند. در این میان رستوران مک دونالد هست که توانسته با ارائه خدمات با کیفیت و مناسب. به یکی از رستوران های رنجیره ای جهان تبدیل گردد. و در میان علاقمندان خود از محبوبیت ویژه ای برخوردار شوند.

شاید زمانی که این دو برادر یعنی ریچارد و موریس مک دونالد. برای اولین بار. هات ‌داگ فروشی خودشان را افتتاح کردند. این میزان از علاقمنمدی به خودشان . که منجرب معروف شدن. رستوران آنها در حال حاضر شده است. را در خواب هم نمی دیدند.

همانطور که می دانید. رستوران مک دونالد یکی از بزرگترین فست فود زنجیره ای جهان را به خود اختصاص داده است. این دو برادر در سال ۱۹۴۸ اولین شعبه کاری حودشان. را با منوای که در آن همبرگر، چیزبرگر، و سیب زمینی سرخ کرده. به همراه نوشابه شامل بود می چرخاندند.

تا توانسته باشند. در اسرع وقت. غذاهای با کیفیت و ارزانی را به دست مشتریان خود برسانند و با فعالیت های فراوانی که در این زمینه ارائه می دادند. توانسته باشند خودشان را. در میان افراد طوری جلوه دهند. که سالها در ذهن ها نقش بسته باشد.

چرا گولوی مک دونالد به شکل M می باشد؟

شاید برای بسیاری از افراد. بارها این سوال پیش آمده. که چرا لوگوی برادران مک دونالد به شکل (M) که نشات یافته. از حرف برزگ M در انگلیسی بحساب می آید. طراحی شده است و یکی از دلایل مهم معروف شدن این رستوران همین کلمه M  می باشد.

لوگوی این رستوران در اوایل کاری خود بصورت. یک همبرگر که در سرش کلاه سر آشپز بود طراحی گردیده بود. و از نام اسپیدی پیروی می کرد. بعدها. این دو برادر که سود بیشتری داشتن. با این حال قانع نبودن و دوست داشتن روز بروز بر سودشان بیفزایند.

در کنار اهداف بزرگشان تلاش هایشان. را هم دوچندان کرده بودند. و خودشان. را با چالش های فراوانی روبرو کردند. تا جایی که در سال 1962 این لوگو به شکل. منحنی ها به خمیدگی طلایی رنگ تبدیل گردید. در ادامه این مطالب دلیل طلایی رنگ بودن این لوگو را بیان می کنیم.

در نهایت سال 1968 بود. که کاملا به شکل M. به همراه نوشته ی Mcdonald’s. طراحی و به نمایش گذاشته شد. که علاوه بر همه مواردی که به آنها اشاره داشتیم. از نام خانوادگی این دو برادر نیز پیروی می کرد. و علاقه داشتن براساس این دو نام معروف گردند. و به قله های افتخار دست یابند.

در حال حاضر هم این رستوران Mcdonald’s هست. که در سراسر جهان. شعبات خود را فراتر از. عدد 36900 رسانیده است. و این رقم روز بروز در حال افزایش می باشد. پس برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطالب. را با دقت هرچه بیشتر مطالعه فرمایید.

علت طلایی رنگ بودن لوگوی مک دونالد چیست ؟

در این بخش از مطالب قصد داریم. علت طلایی رنگ بودن. لوگوی رستوران مک دونالد را بازگو کنیم. در هرجای دنیا که شعبه ی. این رستوران تاسیس یافته. به دلیل اینکه سقف این رستوران ها به شکلی شیب دار. یا قوس های طلایی. در دو طرف ساختمانها طراحی و به اجرا گذاشتن. بیشتر از همه مواردی. که در طول این مطالب به آنها اشاره داشتیم.

ارزش های این لوگو را به رخ مشتریان می کشد. و دلیل اصلی طلایی رنگ آن بیشتر به علت تضاد بودن. با محیط شهرها می باشد. براساس تحقیقات به عمل آمده. رنگ طلایی بیشتر به جذابیت این لوگو می افزاید. و اگر بخواهیم. از بعد روانشناسی بررسی کنیم.

این رنگ اثرات فراوان و موثری را در بالا رفتن. روحیه افراد دارد. و بیشتر احساس نشاط و تندرستی می کنند. و طبیعی است. که مخاطبین در همان نگاه اول. به حرفه ای بودن این رستوران پی می برند. و بر این اساس می باشد. که میزان علاقمندان به این رستوران هر روز. در حال افزایش هست.

و در کنار این موجب بالا رفتن. شعبات این رستوران گردیده است. شایان ذکر است. که در دنیای امروزی این رکورد بی سابقه است. از دلایل دیگری که. این دو برادر را مجاب کرد. تا به این رنگ رو بیاورند در جذب مخاطبین کودک موفق ظاهر شدن آن بود حتما می دانید. که نظر کودکان در میان خانواده ها از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

از این رو جلب کودکان برای برادران مک دونالد از مهم ترین عامل بود. و این ایده آنها را به موفقیت های بزرگی رسانید. و راه اهداف این دو برادر را روز بروز هموارتر کرد. تا جایی که الان شاهد. این همه علاقمندی هستیم. که موجب گردیده تا شعبات این رستوران را به این رقم رسانیده شود.

در پایان خاطرنشان میشویم. لوگوای که در این بخش. به بررسی آن پرداختیم. یکی از نمونه های معروف و برتر مونوگرامها در جهان بحساب می آید. استودیوی هانی هم با در اختیار داشتن. تجهیزات مدرن ، پیشرفته و مهندسین فرهیخته در همین راستا قدم بر می دارد.

مطمئن باشید شما مخاطبین عزیز با انتخاب.این مجموعه گامی بزرگ.و موثری برای رسیدن. به اهدافتان برداشتید.پس با احتساب به این مطالب در اسرع وقت.از طریق شماره تلفن. درج شده. با خانم. لطفی که مدیر. و کارشناسی این مجموعه بزرگ. و نفیس را بر عهده دارند.تماس حاصل فرمایید.تا از مشاوره های بهینه. ایشان بهره ی کافی برده. باشید

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟