ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

عکاسی صنعتی در تبریز تایم شب

عکاسی صنعتی در تبریز (photography in Tabriz) با محوریت عکاسی در شب،را در این مقاله توضیح خواهیم داد.با ما همراه شوید.برای ثبت سفارشات عکاسی صنعتی در تبریز خود با ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ تماس حاصل فرماید.

night mode تصاویر بسیار درخشان و با جزئیات فراوانی را برای عکاسان فراهم می کند. در ادامه به بررسی این حالت عکس برداری و آموزش عکس برداری در شب می پردازیم.یکی از مهم‌ترین جنبه‌های عکاسی با دوربین که باید به آن توجه داشته باشیم، آموزش عکاسی در شب است. برای عکاسی در شب، یکسری نکات وجود دارند که می‌تواند در بالا بردن کیفیت تصاویر نقش مهمی ایفا کنند. عکاسی در شب آن‌قدرها که فکرش را می‌کنید، سخت نیست و آموزش‌هایی در این زمینه وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و یک عکاسی صنعتی در تبریز با حد حرفه ای را تجربه کرد.

دوربینهای عکاسی صنعتی درتبریز برای شب:

  • برای این سبک از عکاسی لازم است دوربینی خریداری کنید که:
  • عمر باتری خوبی داشته باشد.
  • هنگام نور دهی با زمان بالا، بتواند میزان نویز را کاهش دهد.
  • علاوه بر داشتن کیفیت خوب، عکاسی با فرمت RAW داشته باشد.
  • از حالت BUEB پشتیبانی کند.

همچنین می توانید دوربین کامپکت، دوربین فول فریم و یا دوربین با لنز واید تهیه کنید.

مرحله اول: دوربین خود را در حالت تنظیم دستی قرار دهید

هنگامی که قصد عکاسی صنعتی در تبریز را با  حالت Night Mode را دارید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که با آسان‌ترین حالتی نسبت به هر زمان دیگری روبرو هستید. در این مورد کافی است که دوربین خود را از حالت اتوماتیک به حالت M تغییر دهید.

مرحله دوم: از سه پایه استفاده کنید

برای گرفتن یک عکس در حالت شب، حداقل باید ۱۰ ثانیه زمان برای تنظیم دقیق دوربین بدهید. این بدان معنی است که سرعت شاتر حداقل ۱۰ ثانیه است. اگر بخواهید که دوربین خود را با دست نگه دارید، مطمئنا با عکس تار روبرو خواهید شد. شما به یک سه پایه نیاز خواهید داشت یا حداقل می‌توانید دوربین خود را روی یک طاقچه یا جایی تنظیم کنید که به مدت ۱۰ ثانیه بی حرکت بماند.

مرحله سوم: دیافراگم خود را در اعداد پایین تنظیم کنید

درست است که میزان پایین دیافراگم (f-stop) شما به لنز شما بستگی دارد. بعضی از لنزها پایین تر از لنزهای دیگر هستند. به عنوان مثال لنز شما ممکن است به f / 5.6 یا f / 3.5 یا f / 2.8 کاهش یابد.

مرحله چهارم: سرعت شاتر را روی ۱۰″  تنظیم کنید

همانطور که بعداً متوجه خواهید شد ، ممکن است لازم باشد سرعت شاتر خود را بسته به میزان نور در چشم انداز خود تنظیم کنید. با این حال ، ۱۰ ″ میتواند یک شروع مناسب برای ساختن عکس به شما بدهد.

مرحله پنجم: ISO خود را روی ۱۶۰۰ تنظیم کنید

با افزایش ISO ، تصویر روشن تر می شود ، اما نویز بیشتری نیز دارد. این به سادگی مصالحه ای است که شما باید شب هنگام انجام دهید تا یک عکس درستی در معرض دید قرار بگیرید. گرچه اکثر دوربین های مدرن می توانند در ایزو ۱۶۰۰ عکس تمیز و زیبایی بگیرند.

مرحله ششم: عکس بگیرید و نوردهی را بررسی کنید

اکنون زمان عکس گرفتن فرا رسیده است. شما خواهید دید که مدت زمانی طولانی طول خواهد کشید تا شما بتوانید عکس گرفته و در صفحه‌ی LCD دوربین نمایش دهید. این موضوع کاملا طبیعی است و نباید احساس نگرانی داشته باشید.همواره باید میزان روشنایی عکس را بعد از عکاسی تحلیل کرده و ببینید که چه میزان نیاز به بهبود و تغییر تنظیمات دوربین دارد. اگر عکس خیلی تاریک است، سرعت شاتر را به ۳۰ ثانیه افزایش دهید. سپس یک عکس دیگر بگیرید. اگر هنوز هم تاریکی زیاد است، می‌توانید ایزو را به ۳۲۰۰ افزایش دهید.

این موضوع باعث دانه دانه شدن عکس می‌شود، اما ممکن است که کیفیت عکس را بیشتر کرده و تاریکی را کمتر کند. به هر حال باز هم یک مصالحه در این جا نیاز خواهد بود.اگر عکس شما خیلی روشن است، ایزو را به ۸۰۰ کاهش دهید. اگر تاریکی در عکس زیاد شد، می‌توانید ایزو را تا حد بیشتری کاهش داده یا اینکه سرعت شاتر را به ۸ ثانیه کاهش دهید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟