ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی و اجرای پارتیشن تبریز

طراحی و اجرای پارتیشن تبریز

طراحی و اجرای پارتیشن تبریز:با توجه به شرایط زندگی امروزه فرهنگ آپارتمان نشینی درمیان افراد بیشتر رواج یافته است. طراحی پارتیشن بندی یکی از عوامل مهم به حساب می آید. درعصر پارتیشن بندی یا هما قسمت بندی و جدا سازی مناسب فضا میباشد.

حتما به یاد دارید که در گذشته با وجود این که متراژخانه ها بزرگ بود. با وجود وسایل کم نسبت به امروزی اسباب و وسایل خانه هارا نمی توانستن جداسازی کنند. و در جای مناسب قرار دهند. یعنی بیشتر محیط منازل را وسایل اشغال میکرد.

حتی حیاط و بام خانه ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. تا جایی که موجب گم شدن برخی از وسایل ها می شد. و افراد نمی توانستن در مواقع نیاز از آنها استفاده کنند. همانطور که گفتیم در حال حاضر افراد زیادی در آپارتمانها زندگی می کنند.

اگر چه متراژ بعضی از آپارتمانها نسبت به خانه های گذشته کمتر هست و وسایل افراد مخصوصا زوج های جوان بیشتر می باشد. اما با پارتیشن بندی مناسب میتوان همه ی وسایل را از هم جدا و در جای مناسب خود قرار دهیم. تا در موقغ نیاز به هر کدام از آنها دردسترس باشن و به راحتی بتوانیم استفاده کنیم.

از این روگروه هانی گرافیک با داشتن پیشینه ی عالی و ایده های جدید یکی از پیشرفته ترین مجموعه در حوزه ی  پارتیشن اداری درتبریز به حساب می آید. با اجرای پارتیشن  مناسب با شرایط محیط شما و تفکیک فضا کار را برای همه مشتریان عزیز آسانتر ساخته است. علاوه بر اینها انجام دادن این کار موجب در دسترس بودن اسباب و وسایلتان می گردد.تا در موقع نیاد زمان کمی برای پیدا کردن آن صرف شود.

پارتیشن ها به دو دسته تقسیم شده اند پارتیشن متحرک و ثابت پارتیشن متحرک یا همان شناور همانگونه که از اسمش نیز پیداست افراد میتوانند. آن را جابجا کرده و طبق دکوراسیون مورد نظرشان در محل مناسب قرار دهند. اما در پارتیشن ثابت این کار امکان پذیر نمی باشد.

چون این نوع پارتیشن ها با پیچ و مهره به زمین نصب می شوند.  ارتفاع بعضی از آنها شاید تا حتی زیاد باشد. که به سقف متصل گردد. اما یکی دیگر از این موارد نیز هستند. که دارای ارتفاع کوتاه هستن که تنها به زمین وصل میشوند.

انواع پارتیشن بندی

پارتیشن بندی ها انواع مختلفی دارند که به شرح زیر می باشند.

پارتیشن شیشه ای آفیس

در این نوع پارتیشن بندی با بهره گیری از شیشه در مکان های گوناگون قابل اجرا می باشد. پارتیشن شیشه ای را با یک دستمال مرطوب و شیشه شور میتوان تمیز کرد. اگر بخواهیم هزینه ی جدا کننده های شیشه را نسبت به سایر موارد مقایسه کنیم.

مطمئنا هزینه ی پارتیشن بندی شیشه ای به نسبت یک دیوار ثابت بسیار پایین می باشد. لذا در هنگام نصب این نوع پارتیشن نیازی به انجام دادن تغییرات اساسی نخواهد بود. در هر مکانی که پارتیشن شیشه ای نصب شود علاوه بر همه ی مزایای اشاره شده روشنایی محیط را نیز تامین میکند.

چون این نوع پارتیشن قابلیت عبور نور را نیز دارد. یکی از مزایای مهم این پارتیشن پایین آوردن میزان مصرف انرژی الکتریکی مخصوصا در شب که موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد. پارتیشن شیشه ای را می توان از انواع شیشه های ساده، مات، رنگی، سکوریت و دوجداره طراحی کرد. که این المان ها دارای تنوع رنگی و جنسی می باشد.

گفتنی است که این نوع پارتیشن از انتقال سر و صدا به محیط و اطراف آن جلوگیری میکند. البته اگر پارتیشن شیشه ای از شیشه ی مرغوب یا دو جداره باشد. به عنوان عایق صوتی نیز عمل می کند. یکی از مهم ترین ابزارها برای ساختن این نوع پارتیشن بندی چوپ MDF می باشد.

۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

خود ام . دی . اف جزء فرآورده های اساسی چوپ محسوب می شود. و از تخته های فیبری که دارای متنوع ترین روکش ها بحساب می آید در خط تولید قرار می گیرد. پارتیشن بندی با MDF علاوه بر زیبایی و جذاب کردن محیط مزایای زیادی دارد.

که در این جا به مهم ترین آن اشاره نمودیم. هزینه ی این نوع پارتیشن بندی به لحاظ پایین بودن قیمت ام . دی . اف نسبت به چوب های طبیعی پایین می باشد همچنین اگر پارتیشن از نوع MDF باشد می توانید سالها از آن بهره ببرید چون ام . دی . اف نسبت به سایر چوپ ها در برابر پوسیدگی ، سایش و قارچ از مقاومت بیشتری بر خوردار هست.

همانطور که در مطالب بالا اشاره داشتیم این نوع المان بخاطر داشتن عایق صوتی مانع رسیدن سر و صدا به محیط و اطراف آن می گردد و چون چگالی چوپ ام . دی . اف در سراسر آن بطور مساوی تقسیم شده است به همین خاطر از بالا ترین مقاومت و استحکام برخوردار می گردد.

پارتیشن چوبی

همانطور که از اسمش پیداست در این نوع پارتیشن بیشتر از چوب استفاده میشود لذا باید بخاطر داشته باشیم در محیط هایی که دارای رطوبت باشد نباید از چوپ استفاده کرد. برای اینکه رطوبت موجب پوسیدگی چوپ می شود. و نمی توان به مدت طولانی از آن بهره برد.

و خیلی زود شاهد از بین رفتن آن میشویم. در میان پارتیشن ها پارتیشن خانگی از بهترین نمونه ها بحساب می آید در فضای های مختلف خانه میتوان از این نوع پارتیشن استفاد کرد. یکی از فضاهایی که بیشتر در آن پارتیشن نصب میشود اتاق نشیمن خانه هاست که موجب راحتی افراد خانه می گردد.

پارتیشن PVC

 پی وی سی یا همان ونیل که نوعی پلاستیک هم محسوب می شود. بواسطه ی روان کننده ها قابلیت انعطاف پذیری به خود می گیرد. این ماده دارای وزن بسیار کمی می باشد. و در هنگام پارتیشن بندی برای تفکیک پذیری فضا کاربرد فراوانی دارد.

از دیگر مزایای   PVC می توان به موارد گوناگونی همچون داشتن قیمت مناسب آن ، مقاومت داشتن در برابر رطوبت ، نگهداری و نظافت کردن آسان ، متنوع بودن رنگ و طرح ها در آن و از همه مهم تر به عایق بودن این نوع   پارتیشن می توان اشاره کرد.

طراحی و اجرای پارتیشن تبریز
طراحی و اجرای پارتیشن تبریز

پارتیشن دکوراتیو

یکی دیگر از پارتیشن ها که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم پارتیشن های دکوراتیو می باشد. از این نوع پارتیشن ها در جهت تقسیم بندی مناسب داخل قضا استفاده می گردد. نه تنها از زیبا شناسی از آن بهره نمی برند. بلکه پارتیشن های دکوراتیو در جهت کاربری مورد استفال بیشترافراد قرار گرفته است.

خیلی از مشتریان علاقه ی زیادی برای بهره گیری از این نوع پارتیشن دارند. تا همه ی وسایل مورد نیازشان در دسترس واقع شود. گروه هانی گرافیک با داشتن ابزار پیشرفته و بروز، همینطور در اختیار داشتن افراد مهارت دیده و فرهیخته می تواند همه ی خواسته های شما را به نحو احسن انجام دهند.

برای بهره گیری از تمامی موارد با شماره ی درج شده تماس حاصل فرمائید. تا با مشاوره ی بهینه و جامع بواسطه ی مدیر و کارشناس این مجموعه که هر روز با دانشی نو پا در این عرصه نهادن انتخاب درست و بجا داشته باشید این مجموعه ی تخصصی رتبه ی بالاتری را در زمینه ی طراحی پارتیشن در تبریزرا به خود اختصاص داده است.

پارتیشن فلزی

این نوع پارتیشن بندی به راحتی قابلیت خمیدگی دارد. و دارای استحکام و مقاومت بالایی در برابر مواردی همچون فشار، ضربه و همچنین متحمل اشیائی که از وزن بیشتری برخوردار هستند را دارا می باشد. قابل ذکر هست که این نوع پارتیشن انعطاف پذیری خوبی در مقابل درجه حرارت بالایی دارد. و می تواند در قالب طرح های زیبا و جذاب مثل هندسی و پیچ و خم های متفاوتی را ارائه دهد.

پارتیشن پرده ای

پارتیشن های پرده ای از پرده های نخی و پلاستیکی تهیه می شوند. و در میان تمام پارتیشن ها یکی از ساده ترین و راحت ترین پارتیشن بندی ها بحساب می آید. لذا این پارتیشن را می توان بصرفه ترین وسیله برای این نوع پارتیشن بندی ها نام برد.علاوه بر تمام موارد ذکر شده این پارتیشن را می توان به آسانی شستشو و تمیز کرد.

یکی از ویژگی های مهم دیگری که در این پارتیشن ها وجود دارد این است. که با بسته شدن پرده ها میتواند حریم خوصوصی برای افراد باشد. و از این چیث اهمیت بیشتری در میان مشتریان عزیز دارا می باشد. و با باز کردن مجددا این پرده ها میتوانند. از فضای بزرگ و جذاب خانه ها ، کارخانجات ، ادارجات و یا محیط های دیگر لذت کافی برده باشند.

پارتیشن بندی با گیاهان

همانطور که گفتیم پارتیشن بندی ها باعث راحتی افراد و زیبایی محیط های مختلف می باشد. اگر این پارتیشن بندی ها از دیوار های گیاهی طراحی شده باشن به یکی از شیک ترین و جذاب ترین پارتیشن های جدا کننده تبدیل خواهد شد.

و افراد با دین این نوع پارتیشن بندی ها شگفتزده می شوند. و این کاریقینا باعث جلب توجه بیشتر افراد می گردد. علاوه بر این همه زیبایی موجب تمیز نگه داشتن محیط و همینطور مانع آلودگی های صوتی درمحیط های اداری و کارخانجات می شود.

پارتیشن چرخشی

این پارتیشن ها همراه با جدا کننده های خود قابلیت دارند. که با چرخیدن منظم و هماهنگ بر روی محور نور و سایه ایجاد کنند. که دارای رنگ های مختلف و زیبایی می باشد.وموجب قشنگی و زیبایی محیط می گردد.

پارتیشن سفالی

این پارتیشن ها هم برای خود ضخامت خاصی دارند ابعاد این نوع دیوارها ما بین ۶ تا ۱۵ سانتیمتر متغیر می باشد بلوک هایی که در این پارتیشن مورد استفاده قرارمی گیرند به دو شکل ارائه میشوند، عبارتنداز توخالی و توپر معمولا از بلوک های توخالی برای پارتیشن های سبک استفاده میشود از ویژه گی های آن میتوان به عایق حرارتی و صوتی بودن و همینطور مقاومت داشتن در برابر آتش می توان اشاره کرد.

پارتیشن معلق

پارتیشن های معلق هم از مواد سبک ساخته شده اند. و در میان تمام پارتیشن ها از امتیاز بالایی برخوردار می باشد. از مهم ترین آنها می توان به جا به جا شدن ، جمع شدن ، و یا باز شدن اشاره کرد. علاوه بر این ها قابلیت نصب شدن به سقف می باشد تا افراد به آسانی قادر به تمیزکردن  زیر آنها باشند.

پارتیشن ریلی

این نوع پارتیشن ها بصورت ریلی می باشد. و برای افراد افرصتی را فراهم می سازد. تا فضای چند منظوره در اختیار داشته باشند نصب در این نوع پارتیشن ها تقریبا همانند درهای کشویی عمل میکند. و شما در هر قسمت از فضای اداری و کارخانجات که دوست دارید روی ریل نصب کنید. و هر زمانی که به آن ها نیاز نداشته باشید. به راحتی آن را جمع کرده تا فضا بزرگتر باشد. این پارتشن ها به شکل های مختلفی برای علاقمندان ارائه می گردد که به شرح زیر می باشد.

جدا سازی فضای میان پذیرایی و نشیمن

جدا سازی فضای میان نشیمن و اتاق خواب

جدا سازی فضای میان اتاق خواب و مطالعه

جدا سازی فضای میان اتاق خواب و رختکن

جدا سازی فضای میان نهارخوری و آشپزخانه

جدا سازی فضای میان راهرو و نشیمن

مزایای پارتیشن بندی

پارتیشن ها از لحاظ اقتصادی با صرفه تر از دیوار می باشند

سرعت در مرحله ی  نصب این محصول بسیار بیشتر می باشند.

این پارتیشن ها موجب به وجود آوردن  فضای بهینه‌ در محیط های اداری و کار خانه ای‌  می گردد

این پارتیشن ها موجب بهبود یافتن حریم خصوصی می گردد.

این پارتیشن ها جلوه ظاهری بسیار زیبا و مدرنی به محل موردنظر ما ارائه می دهد

این پارتیشن ها موجب می شوند تا سطح کمتری اشغال شده باشد.

طراحی و اجرای پارتیشن تبریز
طراحی و اجرای پارتیشن تبریز

در پایان خاطر نشان شویم  که تمامی این خدامات که به تک تک آنها اشاره داشتیم. درمجموعه ی هانی گرافیک قابل اجرا می باشد. همانطور که می دانید. این مجموعه با تجهیزات پیشرفته و بروز و داشتن افراد تخصص یافته تلاش دارد.

تا خدمات گسترده ای را برای مشتریان خود عرضه نماید شما میتوانید. با شمار تماس اعلام شده با مدیر و کارشناس این مجموعه در تماس باشید. و از مشاوره های بهینه و بجای ایشان بهره ی کافی ببرید مطمئن باشید. که از انتخابتان پشیمان نخواهید شد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟