ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

سی دی هدیه تبلیغاتی ضروری

سی دی هدیه تبلیغاتی ضروری

انواع فرمت سی دی برای استفاده در پکهای هدیه تبلیغاتی:

  • Audio CD: در سال ۱۹۸۰ توسط شرکت سونی و فیلیپس ساخته شد؛ و بعلت رنگ پوشش آن به Red Book مشهور شد.
  • Super Audio CD: وضوح بیشتری نسبت به لوح صوتی معمولی دارند.
  • (Video CD (VCD:برای ذخیره‌سازی ویدیوهای با کیفیت استاندارد مناسب است.
  • Enhanced CD: CD-plus
  • Bootable CD: یا Live CD که دارای توانائی نصب برنامه سیستم عامل را دارد.

هدیه تبلیغاتی

 

 CDچیست و چه استفاده هایی به عنوان هدیه تبلیغاتی دارد؟

CDکه تا چند سال پیش از پرکاربردترین ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات بود، در سال ۱۹۸۱ طراحی اش،به صورت مشترک توسط سونی و فیلیپس رونمایی شد. در ابتدا هدف اصلی تولید CD ضبط موسیقی بود اما به تدریج برای ذخیره اطلاعات دیگر هم استفاده شد.سی دی‌های از نوع CD_R معمولا توانایی ذخیره‌سازی ۷۰ دقیقه موزیک را دارند که معادل ۸۰۰ مگابایت هست.نحوه کارکرد این دیسک‌ به اینگونه است که فقط یک بار می‌توان ثبت اطلاعات را بر روی آن انجام داد،چرا که اطلاعات نوشته شده بر روی سی دی به هیچ‌وجه قابل پاک کردن نیست.

اما نوع دیگری از  CDوجود دارد که می‌توان چند بار بر روی آن اطلاعات مختلفی ذخیره و پاک کرد. این سی دی ها که به CD_RW معروف هستند را می‌توان پاک کرد و دوباره مورد استفاده قرار داد، البته ناگفته نماند که این روزها با توجه به رشد و گسترش استفاده از فلش مموری و کاربرد بیشتر آن در انواع کسب وکارها، استفاده از این نوع دیسک کاربرد خود را از دست داده و بسیار کم تولید میشوند.

 

هدیه تبلیغاتی

در اکثر سمینارها یا مراسم سازمانی برای معرفی محصول و خدمات، از سی دی ها داخل پکهای تبلیغاتی نیز استفاده میکنند  یکی از اقلام ضروری و پرکاربرد ،هدیه تبلیغات است.

فرق سی دی و دی وی دی چیست؟

به طور خلاصه ، سی دی نسبت به دی وی دی حجم خیلی کمتری از دیتا را میتواند درون خود جای دهد، سی دی تا حداکثر ۷۰۰ مگ ،اما دی وی دی میتواند، به طور استاندارد (DVD 5) در حدود ۴٫۷ گیگابایت از اطلاعات را درون خود نگهداری می کند، البته نوعی دیگر از دی وی دی را داریم که با نام دی وی دی ناین (DVD 9) شناخته می شود.این نوع دی وی دی تا ۸٫۵ گیگابایت از اطلاعات رانیز درون خود جای می دهد. البته به این موضوع باید دقت داشته باشید حجمی که در نهایت می توانید روی هرکدام رایت کنید، کمتر از مقدار اعلام شده می باشد. بهتر است همیشه کمتر از میزان حداکثری سی دی یا دی وی دی بر روی آن رایت انجام شود.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟