ساعات پاسخگویی 9 صبح الی 9 عصر

09379050421

دکوراسیون داخلی در تبریز را با ما تجربه کنید

طراحی پارتیشن در تبریز

پارتیشن اداری در تبریز:همانطور که میدانید طراحی پارتیشن یکی از مهمترین مرحله در اجرای پارتیشن بندی ها می باشد. مخصوصا در پارتیشن های اداری بایستی مطابق سلیقه ی شما مشتریان عزیز انجام شده باشد. تقسیم بندی این پارتیشن ها نسبت به فضاهای بزرگ یا کوچک محیط ارائه می گردد.

پارتیشن اداری در تبریز
پارتیشن اداری در تبریز

لذا این پارتیشن بندی ها در طرح های گوناگونی همچون پارتیشن شیشه ای آفیس ، چوبی ،PVC ، فلزی و….. می باشند. و هر کدام برای خود مزایای خاصی دارند. در کنار این موارد باید توجه داشته باشیم که سلامت و ایمنی بودن کارکنان ادارجات ، کارخانجات و افرادی که برای انجام دادن کار های اداری به این محیط ها مراجعه می کنند.

از مهم ترین مسائل در موقع طراحی و اجرای پارتیشن بندی بحساب می آیند.تکنیک های فنی در اجرای پارتیشن های اداری یکی از موضوعات اساسی می باشد. و باید این کار بدست افراد مهارت دیده و کاربلد به انجام رسد. مجموعه ی هانی گرافیک که با چندین سال تجربه در این حوزه تلاش میکند.

با داشتن تجهیزات کافی و مدرن ، افراد متخصص و در کنار این ها بهره مند بودن از مدیر و کارشناس فرهیخته و توانا که در این راستا هر روز تکنیک های جدیدی را ارائه می دهند، کار را برای مشتریان گرامی آسانتر نموده اند. اگر شما در پی فراهم کردن یک محیط سالم و ایمنی برای کارکنان و مراجعین خود هستید.

در اسرع وقت با شماره تلفن درج شده با مدیر این مجموعه که بستری مناسب برای مخاطبین خود فراهم کرده تماس حاصل فرمائید. و مطمئن باشید. که تمامی ایده هایی که در سر می پرورانید به نحو احسن طراحی و اجرا می گردد.همانطور که اشاره داشتیم در طراحی پارتیشن های اداری غوامل مختلفی دخیل می باشند که در ذیل قصد داریم.

۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

به جزئیات آنها بپردازیم. و شما مخاطبین عزیز با خواندن دقیق و کامل می توانید. با آگاهی تمام و متناسب با شرایط کاری خودتان اقدام نمایید. این مجموعه که با فعالیت های گسترده پروژه های بیشتری را در این عرصه به انجام رسانده است. مطمئنا شما عزیزان با انتخاب این مجموعه ی بزرگ گامی موثر برای به ثمر رساندن اهدافتان برداشته باشید.

محدودیت های فیزیکی اجرای پارتیشن

برای طراحی داخلی شرکت باید اطلاعات کامل و جامعی از موضوعاتی همچون ساختمان و موارد دیگر در اختیار داشته باشیم. برای انجام دادن این کار باید بصورت یک لیست همراه با تمامی مواردی که به آنها اشاره داشتیم انجام گیرد. برای اینکه مفاهیم را واضعتر متوجه شوید در ادامه ی این مطالب با مثال های دقیق و مناسب به بررسی آنها پرداختیم.

پارتیشن اداری در تبریز
پارتیشن اداری در تبریز

میزان ابعاد و اندازه کامل متناسب با هر بخش اداری

شرایط چیدمان مواردی همچون قفسه های کتاب ، انواع کمدها ی مخصوص اداری ، میزکنفرانس، و میز اداری، کمدهای بایگانی در اتاق بایگانی، چیدن صندلی ها و مبلمان اداری

اجرای پارتیشن و تفتیک هر بخشی که موثر برای هر محصول می باشد.

یا در موارد مربوط به ساختمان ها که همراه با اتصالات ، دیوارها و حتی روشنایی طبیعی به محیط می بخشد. که موجب جذابیت بیشتری به فضا می گردد.

اگر تمام این اطلاعاتی که به آنها اشاره داشتیم در دسترس باشد موجب تسهیل تلاش ها با توجه به محدودیت های فیزیکی می باشد.

پارتیشن ارگونومیک

در عصر امروزی این نوع پارتیشن بندی به یک طراحی مهم در عرصه ی معماری تبدیل گشته است. از این رو طراحان داخلی برای دستیابی و بالا بردن میزان بهره جویی از منابع های گوناگون در محیط کار می باشند. و برای این امر اهمیت ویژه ای دادن در حال حاضر بهره گیری مناسب از داده های بیولوژیکی و مهندسی و تکنیک هایی که برای هماهنگی بین کاربران و فضاهای کاری می باشد، به این تکنیک ها علم ergonomics نیز می گویند.

اگر بخواهیم ارگونومیک را توصیف کنیم. باید از آن به عنوان طراحی خاص مخصوص به ابعاد های انسانی و پاسخ دادن به تمام نیازهای عملکردی آنها می گردد. این عملکردها به همراه الزامات مجموعه ای از داده های پشتیبانی ارائه میشود.

و موضوعات مهمی که در وصف اجرای پارتیشن ها مورد نیاز هستن را بیان می کند لذا این الزامات عملکردی بر حسب اهداف ادارجات ، کارخانجات و همه ی فعالیت هایی که در هر واحد سازمان صورت می گیرد. با انتساب تمامی مواد که در این مفاله خواندید باید.

پارتیشن اداری در تبریز
پارتیشن اداری در تبریز

در اولین گام به ارائه ی تجهیزات قابل هماهنگی و تنظیم که شامل مواردی همچون صندلی، مبلمان های مخصوص اداری به همراه لوازم جانبی مرتبط می باشد. در این مرحله پارتیشن ها بایستی به اندازه و متناسب برای تخلیه ی هوا، تعیین کامل نور و روشنایی که موجب ارتباط دادن میان واحد های متناظر میگردد.

طراحی پارتیشن بندی معلولان

با توجه به شرایط امروزی در طراحی پارتیشن های اداری باید همه ی جوانب را بسنجیم و  پارتیشن بندی هارا طوری قرار دهیم.  که متناسب با همه ی افراد مخصوصا کسانی که گریبان گیر مشکلات جسمی حرکتی هستند. همانند افراد سالم بتوانند. در مواقع نیازشان به ادارات مراجعه کرده و کارهایشان را به راحتی به انجام برسانند.

برای مثال در کشور آمریکا پارتیشن بندی های داخل ادارات یا شرکت ها طوری طراحی می شوند. که افراد دارای معلولیت به راحتی بتوانند. به تمام نقاط موجود. دسترسی داشته باشند. این مجموعه یعنی هانی گرافیک پارتیشن بندی ها را طوری طراحی و اجرا میکنند.

که این افراد هم بتوانند در واحد های مربوطه فعالیت نمایند. تا به آسانی ارتباط اجتماعی برقرار کنند. خاطر نشان می شویم که مجموعه ی هانی گرافیک علاوه بر این در عرصه ی طراحی لوگو در تبریز نیز فعالیت می نماید.

ایمنی بودن  در مراحل اجرای پارتیشن بندی

در این نوع پارتیشن بندی ها باید در تمام مراحل کاملا ایمنی و طبق قانون طراحی و اجرا شوند به غیر از این موارد باید به موضوعاتی که در زبر به آنها اشاره خواهیم کرد. توجه داشته باشیم. در مرحله ی ساختار اصلی و دیواری های اجرا شده مقاومت و استحکام بودن آن را در نظر بگیریم.

طراحی  پارتیشن ها را را طوری اجرا کنیم که به صورت کلی عرض محل عبور برای افراد کافی باشد.

در مورد پارتیشن های شیشه ای امکان شکستن شیشه وجود دارد. و باید این امکان را به حداقل برسانیم تا خطری افراد را تهدید نکند.

در صورتی که کابلی از درون پارتیشن عبور کرده باید مواردی همچون عایق بندی، ضد حریق شده و…… در آن رعایت شده باشد.

این مواردی که به آنها اشاره داشتیم. از نکات ایمنی بحساب می آیند و باید در اجرای پارتیشن بندی و ایمن بودن کاربران و مراجع کنندگان توجه ویژه ای داشته باشیم.

دراین نوع پارتیشن بندی باید در تمام مراحل کاملا ایمنی و طبق قانون طراحی شوند. به غیر از این موارد باید به مواردی که در زیر به آنها اشاره میکنیم توجه داشته باشیم.

در مرحله ی ساختار اصلی ودیواری ها ی اجرا شده مقاومت و استحکام بودن آن را آن را در نظر بگیریم.

طراحی پارتیشن ها را طوری اجرا کنیم که بطور کلی عرض محل عبور برای افراد کافی باشد

پارتیشن و تبادل اطلاعات

پارتیشن بندی باید همیشه طوری انجام شود. که امکان کابل کشی در آن صورت بگیرد اگر امکان کابل کشی باشد. کارکنان براحتی می توانند اطلاعات و خواسته های خود را در سطح پارتیشن بندی و سپس میز کاری خود را در اختیار بگیرند.

طراحی و اجرای پارتیشن بندی ها باید طوری صورت بگیرد که تمامی نیازهای کاربران برای کابل های مختلف که نیاز دارند تامین گردد لذا این مرایا موجب میشود. تا شلوغی و پیچ خوردگی میان کابل های سیم ها نباشد.

همانطور که که دربیشتر نقاط این مقاله به آن اشاره داشتیم. باید بر اساس اصول کاملا ایمنی انجام گیرد. تا از بروز خطرات جبران نا پذیر جلوگیری شود. بنابراین با فعالیت های گسترده ای که مجموعه ی هانی گرافیک در طول چندسال در این عرصه ارائه داده است.

گزینه ی مناسبی برای شما مشتریان عزیز می باشد. بنابراین با انتخاب این مجموعه هم راه رسیدن به اهدافتان را هموار می سازید. و هم موجب در امان ماندن خود و کار کارکنانتان از خطرات احتمالی میشوید. پس در انتخابتان تردید نکنید،.

به غیر از این تمام مطالبی که در این مقاله آوردیم. اگر پروژه های شما توسط مجموعه ی هانی گرافیک انجام گیرد. مزایای ویژه ای برای شما عرضه می گردد.مثلا منعطف بودن در جا بجایی، امکان استفاده ازیک فضای کوچک به فضاهای مفید و کار بردی ، سرعت اجرای پارتیشن نسبت به دیوار از همه مهمتر زیبایی و سبک تر بودن سازه در پارتیشن بندی ها میشود بنابرین این موارد در میان افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. لذا موجب شیک تر شدن و جدابیت فضا می گردد.

 

 

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟