ساعات پاسخگویی 9 صبح الی 9 عصر

09379050421

طراحی لوگوی تلفیقی در تبریز

طراحی لوگوی تلفیقی در تبریز

طراحی لوگوی تلفیقی در تبریز:لوگوی تلفیقی یا همان ترکیبی  یکی از زیر شاخه های برجسته ی طراحی لوگو بحساب می آید که از ترکیب های تصویر و نوشتاری شکل گرفته است. یعنی قواعد این لوگو هم بر مبنای لوگوی تصویری می باشد. و هم اصول و شکل طراحی های لوگو تایپ در آن رعایت گردیده است.

حرفه ای ترین عکاسی در تبریز
حرفه ای ترین عکاسی در تبریز

همانطور که اشاره کردیم. طراحی لوگوی تلفیقی از دو بخش اصلی تصویر و نوشته تشکیل یافته است. و هر کدام از این بخش ها دارای مفهوم ، هویت و هماهنگی که در آن به کار رفته پیروی می کنند. شایانه ذکر هست. که این دو بخش متفاوت از هم می باشند.

اما با این حال همیشه در کنار هم قرار می گیرند. اگر بخواهیم این دو حالت را جدا از هم بررسی کنیم. در حالت دوم طراحی در این لوگو یعنی تلفیقی به این صورتی می باشد. که بخش نوشتاری و تصویری با هم دیگر جوبین می باشند.

بطوری که نمی توان آنها را بصورت جداگانه ازهم و مستقل استفاده نمود. چون اگر این کار بر روی لوگو اعمال شود. موجب از بین رفتن نظم و هماهنگی در آن می گردد. بنابراین با توجه به این مطالب بایستی توجه داشته باشیم، در طراحی لوگوی تلفیقی با وجود دلایل خاصی همچون پیچیدگی و قواید بیشتر در اصول طراحی بهتر و حرفه ای نیاز به زمان و هزینه ی بسیاری می باشد.

طراحی لوگوی تلفیقی در تبریز
طراحی لوگوی تلفیقی در تبریز

پس با احتساب به این مطالب مجموعه ی هانی گرافیک کار را برای شما مخاطبین عزیز آسانتر نموده است. بنابراین به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می نماییم. که در اسرع وقت با مدیر و کارشناس فرهیخته ی این مجموعه ی تخصصی تماس حاصل فرمائید تا با مشاوره های کامل و جامع راه را برای انتخاب و توسعه ی کسب و کارتان را هموارتر سازد.

این گروه علاوه بر این در حوزه ی طراحی منوگرام در تبریز فعالیت گسترده ای دارد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟