ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

انواع ساعت برای هدیه تبلیغاتی در تبریز

انواع ساعت برای هدیه تبلیغاتی در تبریز

  • ساعت‌ مچی
  • ساعت شنی
  • ساعت‌ مکانیکی
  • ساعت دیجیتال
  • ساعت دیواری

هدیه تبلیغاتی در تبریز

انواع ساعت مچی بر اساس عملکرد

در دنیای امروز انواع ساعت مچی تولید و عرضه می‌گردد. ساعت‌های لوکس و گران‌قیمت، ساعت‌های عقربه‌ای، ساعت‌های دیجیتال، ساعت‌های تک عقربه، ساعت‌های دو و سه عقربه، ساعت‌های ۱۲ ساعته، ساعت‌های ۲۴ ساعته و بسیاری انواع مدل‌های دیگر ازجمله مدل‌های مختلف ساعت مچی محسوب می‌شوند.

انواع ساعت مچی بر اساس سبک و استایل

این طبقه‌بندی به جذابیت بصری کلی ساعت مربوط می‌شه. این که آیا ساعتی که انتخاب کردید برای استفاده روزمره مناسب به نظر می‌رسه یا مناسب موقعیت‌های رسمی است؟

  • ساعت مچی کژوال

مثل سبک  پوشاک، ساعت‌های کژوال مناسب استفاده روزمره است و از نظر سبک، رایج‌ترین ساعت‌ها هستند. ساعت‌های کژوال احتیاج به مراقبت ویژه‌ای ندارن و برای استفاده هرروزه شما طراحی شدند. به همین دلیل بادوام و مقرون به صرفه نیز هست. اگر قصد دارین برای افردی مثلا کارمندان میان رتبه به عنوان هدیه تبلیغاتی در تبریز، ساعت تهیه کنید؛ ساعت‌های کژوال میتوانند بهترین انتخاب باشند.

  • ساعت مچی رسمی

برخلاف سبک قبلی، ساعت‌های مچی رسمی برای موقعیت‌هایی مثل جلسات کاری و محیط‌های رسمی مناسبتر اند. این ساعت‌ها به طور کلی ساده و درعین حال ظریف‌اند تا استایل رسمی شما رو تکمیل کنند. از طرفی یک ساعت رسمی معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شود تا به راحتی زیر آستین پیراهن و کت پنهان شود.این ساعت‌ها قرار نیست توجه‌ها رو به خودشون جلب کنن اما هماهنگی اون‌ها با کیف، کمربند و یا کفش شما می‌تواند در داشتن یک ظاهر بی‌نظیر، تاثیر زیادی داشته باشه.برای ساده نگه داشتن ظاهر، ساعت‌های رسمی معمولا فقط عقربه ساعت‌شمار و دقیقه‌شمار دارند.اگر دنبال انتخاب هدیه تبلیغاتی در تبریز برای کارمندان ادارات و وکلا هستید، ساعتهای رسمی انتخاب بسیار مناسبی هستند.

  • ساعت مچی هوشمند

از هدیه تبلیغاتی در تبریز برای انواع ساعت ساعت مچی هوشمند می‌باشد. بخاطر هوشمند سازی گوشیهای همراه و اهمیت پیدا کردن، شبکه های مجزای در زندگی افراد، از این نوع ساعتها استقبال زیادی میشود.

 

ساعت دیواری تبلیغاتی

قطعا در بین آیتمهای هدیه تبلیغاتی در تبریز، ساعت دیواری حرف اول را می زند. شما با تبلیغ بر روی ساعت دیواری مخاطبان زیادی را جذب برند خود خواهید کرد، به خصوص اگر ساعت های تبلیغاتی دیواری خود را به کسانی هدیه دهید که رفت و آمد در محل بالا باشد. البته می توانید لوگو و طرح  مورد نظر خود را در زمینه ساعت به شکلی زیبا و شکیل چاپ نمایید.ساعت دیواری تبلیغاتی جزو یکی از با ارزشترین و پرکاربردترین هدیه تبلیغاتی در تبریز  است. چاپ روی ساعت دیواری تبلیغاتی در اغلب موارد بصورت چاپ دیجیتال یا چاپ سیلک اسکرین روی ساعت صورت می گیرد. قیمت ساعت دیواری را آیتمهایی مثل: موتور، کیفیت چاپ روی آن و شرکت سازنده اش تعیین میکنند.

هدیه تبلیغاتی در تبریز

 

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت رومیزی از جمله وسایلی است که افراد در طول روز چندین مرتبه به آن نگاه می کنند . حال تصور کنید این ساعت یک هدیه تبلیغاتی درتبریز  باشد که برای هدفی خاص با طرحی ویژه برای مشتری هدف شما،طراحی شده است و در مکانی مناسب ، در معرض دید افراد مختلف قرار گرفته شده است. بدون شک، این ساعت تبلیغاتی رومیزی توجه افراد مختلف را به خود جلب خواهد کرد.انواع مختلف ساعت های تبلیغاتی رومیزی با جنس چوبی یا پلاستیکی در بازار عرضه می شود و اینکه شما کدام نوع را برای تبلیغ برند یا سازمان خود برگزینید، بستگی به سلیقه و بودجه شما برای تبلیغات دارد.از جمله ساعت های که زیاد به عنوان هدیه تبلیغاتی در تبریز سفارش داده میشوند،  ساعت های رومیزی چند کاره است که دارای جای عکس، جای لوازم التحریر، جای کارت ویزیت و جای موبایل نیز هستند و می توان از آن ها به عنوان یک ست رومیزی نیز استفاده کرد.طراحی ساعت های رومیزی چندکاره باعث می شود جذابیت ساعت برای مخاطبان دوچندان شود و هر زمان که به ساعت رومیزی خود در محل کار نگاه می کنند یا از آن به عنوان جا خودکاری یا جاکارتی استفاده می کنند،  نام برند و سازمان شما در ذهن شان تکرار شده و ماندگار می ماند.علاوه براین، ساعت های رومیزی تبلیغاتی در کنفرانس های مختلف، جلسات اداری و شرایط دیگر نیز در معرض دید قرار می گیرند و تاثیر زیادی روی برند دارند.

 

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟