ساعات پاسخگویی 9 صبح الی 9 عصر

09379050421

طراحی امضاء شخصی در تبریز

تعریف طراحی امضاء شخصی

همانطور که می دانید.امضاء یکی از مهم ترین موضوعاتی است. که برای نمادین کردن امضای مهندسین و طراحان روی مهر که بطور حرفه ای فعالیت می نمایند. که موجب زیبا جلوه نهادن لوگو می گردد. در اصل لوگوی امضاء یک آرم محسوب می شود.

که تنها از نام شرکت یا اسم مدیریت آرم مجموعه را در فونت های گوناگون آن هم بصورت حرفه ای به شکل در می آورد. و خود را به زیبایی هر چه بهتر به نمایش در می گذارد. و این امضاء به نام های مختلفی طراحی می گردد .استودیوی هانی گرافیک که یکی از بهترین طراحی امضاء شخصی در تبریز و سایر استانها را به صورت کاملا حرفه ای به اجرا می گذارد.

در ادامه مطالب بیشتر از این مجموعه تخصصی آشنا خواهید شد.بنابراین بایستی توجه داشته باشید. که هیچ نمادی برای تمامی ابزارها وجود ندارد. همانطور که اشاره نمودیم.

نحوه ی طراحی لوگو براساس اهداف و شرایط افراد متفاوت می باشند. اما در این روش هنگام طراحی لوگو بجای آنکه از نام اختصاصی یا مخفف نام استفاده شود. در بسیاری از اوقات با بهره گیری کامل و جامع نام می باشد اگر بخواهیم.

طراحی لوگوی بین المللی در تبریز
طراحی لوگوی بین المللی در تبریز

همانطور که گفتیم در ادامه ی این مطالب قصد داریم. شما را با یکی از تخصصی ترین مجموعه هایی که در این حوزه فعالیت می نماید. آشنا سازیم استودیوی هانی گرافیک که با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و مدرن به همراه کادر مجربی که در اختیار دارد. پروژه های بیشتری را در طول سالهای اخیر به انجام رسانیده است.

که در میان سایر طراحی ها بی همتا می باشند. و اگر در پی مجموعه ای هستید که تمام ایده هایی که در سر دارید. را به طور کاملا حرفه ای طراحی و به نمایش بگذارد.

طراحی امضاء شخصی در تبریز
طراحی امضاء شخصی در تبریز

در اسرع وقت از طریق شماره تلفن درج شده با خانم لطفی که با کارشناسی بهتر ، هر روز طرح های مدرن ارائه می دهند. و این مجموعه ی بزرگ را مدیریت می نمایند تماس حاصل فرمایید. تا با مشاوره های بهتر و جامع تر انتخاب را برای شما مخاطبین گرامی آسانتر کرده باشند.

09379050421

تحلیل روانشناسی خطوط در امضاء

همه ی خطها دارای ارزش روانی و بصری خاصی می باشند. یعنی خط هایی که بصورت عمودی هستند. یک ارزش بصری دارند. و همینطور خط هایی که بطور افقی می باشند. یک ارزش روانی و بصری دارند هر کدام از این خط های ذکر شده با یکدیگر متفاوت  که عبارتنداز:

1-بعضی از افراد هستند که امضاء خودشان را از راست به چپ شروع می کنند.

2-بعضی ها از چپ به راست شروع می کنند.

3-بعضی ها از بالا به پایین شروع می کنند.

4-بعضی ها از پایین به بالا شروع می کنند.

5-بعضی ها خطوط منحنی وار دارند و این منحنی را می بندند.

6-بعضی ها خطوط منحنی باز دارند.

7-بعضی ها امضای خط خطی دارند.

همه ی این ها نشات گرفته از روان امضاء کننده می باشد. پس با توجه به این مطالب در این بخش در نظر داریم. به بررسی انواع امضاها و همینطور بحث روانشناسی تک به تک آنها توضیحاتی را ارائه دهیم. شاید تا بحال این سوال برایتان پیش آمده و از خودتان پرسیدید. که دارای چه شخصیتی هستید.

افراد شما را با چه شخصیتی می شناسند. آیا تا به اینجا توانسته اید مورد رضایت افراد خانواده یا همکارانتون واقع شوید. میزان علاقمندی آنها به چه میزان است. یا چطور باید با آنها برخود داشته باشید. تا این میزان علاقمندی روز بروز افزایش یابد تا موجب شود.

در جامعه بهتر خود نمایی کنید.چون بعضی از افراد هستند بدون اینکه متوجه باشند. برخوردهایی را انجام می دهند. که موجب ناراحتی اطرافیان می گردد. یا بر عکس این موضوع احتمال دارد. کسی بدون هیچ قصد و غرضی  با شما رفتاری داشته باشد و شما ندانید.

که چطور باید در مقابل این حرکت عکس العملی نشان دهید. تا موجب رفتارهای جبران ناپذیر نگردد که سالها شما را گریبان گیر کند. یا اصلا یک مثال ساده ای هم میتوان در این مورد بیان کرد تا بهتر بتوانید. مفاهیم را درک کنید حتما میدانید.

هیچ کس نمی تواند. افکار و شخصیت درونش را پنهان و یا از آن فرار کند. برای هر جوانی ازدواج یک امر مهمی است و همه زوج ها جوان در مرحله ی اول دوست دارند. از شخصیت درونی شریک زندگی خودشان آگاه باشند. و یا این زوج های خوش ذوق زمانی که دارای فرزندی می باشند.

علاقمندند در آیند از شخصیت درونی فرزندشان اطلاعات کاملی داشته باشند. یعنی دوست دارند بدانند با چه کسی قرار است زندگی کنند. و یا با چه شخصیتی طرف حساب هستند.در دنیای امروزی با تحقیقات بدست آمده بیشتر روانشناسان معتقد هستند.

امضاء یکی از عوامل اصلی بحساب می آید. که بواسطه آن میتوان افراد را بهتر شناخت پس با این وجود مشاهده کردید، امضاهای افراد در شکل های گوناگونی می باشد. و هر کدام علاوه بر این که معنی و مفهوم خاصی را می رساند. ترفندی جالب و مناسبی می باشند.

تا بتوان افراد را بهتر و راحتر بشناسیم. و متناسب با این افکار با آنها برخورد نماییم بنابراین اگر می خواهید. با این ترفند بیشتر آشنا شوید. ادامه مطالب این بخش را با دقت هر چه بیشتر مطالعه فرمایید. چون قصد داریم تک تک آنها را بررسی کنیم. و بحث علمی و روانشناسی آنها را برای شما عزیزان بازگو نماییم.

مشتاقی روانشناسی امضای خودت یا کسی رو بدونی

پس با احتساب به این مطالب اگر علاقمندید. امضای خودتان و اشخاصی که برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. و میخواهید از شخصیت درونی آنها آگاه باشید تا بدانید در مقابل آنها چطور رفتار کنید. ادامه مطالب را با دقت هرچه بیشتر مطالعه نمایید چون قصد داریم. به تحلیل و بررسی جزء به جزء امضاها بپردازیم تا بدون اینکه کسی متوجه شود تا بتوانید از شخصیت درونی آنها که الهام یافته از درون هر فردی می باشد. اطلاعات کاملی به دست آورید.

روانشناسی امضای خودت را بدون

همانگونه که می دانید هر فردی امضای خاص خودش را دارد. که با خطوط های گوناگونی به نمایش گذاشته می شود. و هر کدام دارای مفاهیم و معنای خود را دارند. و همانطور که بارها در طول مطالب این بخش اشاره داشتیم.

الهام یافته از شخصیت روان و درونی انسان ها می باشد. که در فرم های متفاوتی به اجرا در می آیند. و اگر علاقمندید امضای خودتان را از بعد روانشناسی بررسی کنید. با دقت فراوانی ادامه مطالب را مطالعه فرمایید.

امضایی که از چپ به راست هست (منطقی)

افرادی که امضای آنها از چپ به راست هست یعنی در جهت حرکت عقربه ی ساعت عمل کند. این افراد شخصیت منطقی دارند یعنی ذهن اینها براساس ریاضی، قوانین می باشد. که عوامل زیادی می تواند در آن دخیل گردد یعنی احتمال دارد.

به این صورت خلق شده اند، تربیت یافتن و یا اینکه از بنا اینطوری بوده اند پس با توجه به این موارد می توان از شخصیت درونی آنها آگاه بود. مطمئنا برای بیشتر افراد این موضوع یک امر مهمی بشمار بیاید.

و دوست داشته باشند که از شخصیت درونی خودشان و افرادی که برایشان اهمیت بیشتری دارند آگاه باشند. طبیعی هست افرادی که امضاء آنها به این صورت باشد. دارای شخصیت آروم و در مقابل برخی از رفتارها منطقی برخورد می کنند و به آسانی قانع پذیر هستند.

امضایی که از راست به چپ هست (احساسی)

افرادی که امضای آنها از راست به چپ یعنی بر خلاف حرکت عقربه ی ساعت باشد. افرادی احساسی هستند در اینجا باید توجه داشته باشیم. هدف از بیان مطالب مربوطه این نمی باشد. که این افراد غیر منطقی هستند. و در مقابل مشکلات یا رفتارها ضعیف عمل می کنند.

تنها افکار درونی آنهاست که مورد مقایسه واقع می گردد.و در مقابل رفتارها احساسی هستند. و زیاد سخت گیر نیستند و دوست دارند. همه با آنها با آرامی و خوشرویی برخورد کنند.

این افراد علاوه بر موارد ذکر شده کسانی که دارای امضای احساسی هستند. غیر از خود طاقت ناراحتی دیگران را هم ندارند. و همیشه دوست دارند در فضاهای شاد و پر انرژی حضور یابند.

امضایی که خط خطی هست (راحت)

 بر خلاف امضاهایی که به آنها اشاره داشتیم. افرادی که دارای امضای خط خطی گنک، ریلکس هستند. یعنی یک استراتژی خاصی درآن دیده نمی شود. اگر با بقیه ی امضاها مقایسه کرده باشیم. راحت و بصورت ریلکس امضاء می کنند.

این افراد در برخورد در مقابل رفتارهای گوناگون سخت گیری نمی کنند.  یجوری بی خیال هستند زندگی را برای خود و دیگران دشوار نمی گیرند. با همه شرایط و فضاها خودشان را طبق می دهند.

و همیشه امید و صبوری را سر لوحه ی کار خودشان قرار می دهند. و همیشه و در همه حال سعی بر آن دارند تا زندگی را به کام خود و اطرافیانشان شیرین کنند این افراد بیشتر به گردش و دیدن مناظر سرسبز علاقمند هستند.

 

امضاهای افراد جدی

در بین تمام امضاهایی که به آنها اشاره داشتیم. امضای جدی هم وجود دارد. شاید برای خیلی از مخاطبین این سوال پیش بیاید که از کجا باید فهمید. این افرادی جدی یا به اصطلاح خشمگین هستند. افرادی که در موقع امضاء کردن با فشار کاغذ را لمس کرده و همینطور قلم را روی آن حرکت می دهند، کسانی که به این صورت امضاء می کنند افرادی هستند.

که نمیشه با آنها شوخی کرد. و کاملا در کارشون جدی هستند. اگر توجه کرده باشید. اکثر مدیران ضنایع و یا کارخانجات بزرگ دارای این امضاء می باشند. و در علم روانشناسی هم اینجور افراد را کمال گرا می نامند. یعنی انسانهایی که همه چیز را در حد کمال و زیبایی آن دوست دارند.

به راحتی قانع پذیر نیستن اینجور افراد در کار های خود از نظم و هماهنگی خاصی پیروی می نمایند. یعنی اگر کاری به آنها سپرده شود نیازی نخواهدبود که از بابت انجام یافتن آن نگران باشیم.

شایان ذکر است. این انسان ها دارای استرس زیادی می باشند. و خودشان را همیشه به چالش می کشانند این خوصیت هم به احتمال زیاد به دوران کودکی این افرد برمی گردد. بخاطر اینکه یا بر اثر ضربه و یا بر اثر سختی هایی که در آن دوران متحمل گردیده اند.

امضاهای افراد مرموز

علاوه بر تمام امضاها امضایی هم وجود دارد که به آن مرموز گفته میشود. یعنی افرادی هستند. که در موقع امضا کردن علاوه بر این که پیچیدگی و فرم خاصی را میتوان در آن مشاهده کرد با آرامش این کار را انجام می دهند. این افراد دارای شخصیت روانی رموزی هستند. یعنی علاقه دارند.

همیشه در مقابل افراد خودشان را بهتر از آنچه که هستند. نشان دهند و باید همیشه در مقابل این افراد محتاط تر عمل نماییم. و زمان بیشتری را باید برای شناختن اینجور افراد صرف کنیم. چون این انسان ها که دارای این شخصیت می باشند دوست ندارند همه چیز را بیان کنند و احتمال بیشتری دارد که موضوعاتی را از شما پنهان کرده باشند.

امضاهای افراد مغرور

در بین امضاها امضایی هم هستند.که از سه بخش تشکیل یافته است. یعنی این امضاها را افرادی مغرور، خودشیفته و متکبر ارایه می دهند. و می توان این امضاء را از سه بعد بررسی کرد. که عبارتنداز:

بعد مثبت، بعد منفی، و بعد منفیه منفی بودنش که این خوصیت شاید موقعی هم مشکل ساز باشد. به غیر از موارد ذکر شده این افراد همیشه دوست دارند. در موقع امضاء زدن اسمشان را هم قید کنند.

بخاطر اینکه این افراد احساس خود باوری و خودشیفتگی دارند.و همیشه خودشان را در آن بالا بالاها می بینند. و به توان خودشان در انجام دادن کارها اطمینان دارند. و از این رو در تمام لحظاتشون احساس غرور و با اراده بودن را احساس می کنند.

علاوه بر این ها افرادی که دارای اینجور شخصیتی می باشند. دوست ندارند در هر مجالسی یا دوره همی شرکت کنند. چون احساس می کنند شاید کسانی در آن مجلس باشند. که در شانشان نباشد.

و علاوه بر اینکه علاقه ندارند. از کسی نظر و یا مشورتی بخواهند بلکه علاقمندند. همه ی افراد با آنها مشورت کنند. و اگر هم نظرشان منطقی باشد. یا نباشد به آن احترام گذاشته و انجام دهند.

امضاهای افراد لجباز

در دنیای امروزی انسان ها در شخصیت های متفاوتی هستند. همانطور که گفتیم. انسان های مغرور، احساسی، مرموز و…..که هرکدام از این افرادها دارای امضای گوناگونی می باشند. که می توان شخصیت درونی آنها را از روی امضاء شناخت پس ما چگونه می توانیم.

از طریق امضاء بفهمیم افراد دارای شخصیت لجبازی دارند. باید بگویم این انسانها در امضاهاشون از یک خطوط 90درجه عمودی که بسیار تیز و تند هم می باشد استفاده می کنند. بنابراین با این افراد نمی توان به راحتی ارتباط برقرار نمود چون به غیر از حرف و نظر خودشان حرف هیچ کسی را قبول ندارند. و خیلی باید زمان صرف شود تا اینجور افراد را متقاعد کرد.

این افراد معمولا هرکاری را که بخواهند. چه درست و چه غلط انجام می دهند. و روی تصمیمی که می گیرند پافشاری می نمایند. خاطرنشان می شویم که افرادی که دارای این شخصیت می باشند. همیشه بد نیستن زیرا برای رسیدن به اهدافشان تلاش و  پا فشاری می کنند.

امضای افراد عصبی

در میان امضاهایی که تا به اینجا بررسی کردیم یک امضایی هم وجود دارد که مخصوص انسانهای عصبی می باشد. این افراد به اینگونه امضا می زنند که از خطوط تند و خشن می باشد بعضی وقت ها هم ممکن است. شدت تندی و خشنی انقدر زیاد می باشد.

که موجب پاره شدن کاغذ می گردد در واقع امضای شلوغی دارند. این افراد کسانی هستند. که زود از کوره در می روند و باید در مقابل اینجور افراد افراد محتاد عمل کرد. در این صورت بعید نیست که این افراد انسان های  شکاکی باشند و دوست داشته باشند که از همه رفتارهای اطرافیانشان سر در بیاورند یعنی یه جورایی این افراد کنجکاوی می کنند.

امضای افراد درونگرا

کسانی این خصوصیات امضایی را دارند. خطوط امضایی خودشان را از چپ به راست ارائه می دهند. این افراد خجالتی و درونگرایی می باشند. که به آسانی با هر کسی ارتباط برقرار نمی کنند. و در همه شرایط با اطرافیانشان کنار نمی آیند.

این افراد علاقه ندارند در جمع حضور یابند. و بیشتر بخاطر خجالتی  بودنشان تنهایی را دوست دارند. یعنی انسانی هستند که به سختی می توان از کارشان سر در آورد.

اینجور افراد علاوه بر اینکه به هیچ کس کاری ندارند. سرشان به کار خودشان گرم می شود و اگر موقعیت هایی به طور ناگهانی  برای این افراد بوجود بیاید آنها را به شدت مضطرب می سازد و حتی می توان برای آنها نا امیدی به بار آورد.

امضاهای افراد خجالتی

بعضی از افراد هستند که شخصیت خجالتی دارند و اگر بخواهیم آنها را بشناسیم باید بگوییم که امضای آنها به شکلی کوچک می باشد. و در قسمتی از کاغذ که یه جایی مخصوص می باشد ارائه می نمایند. و دوست دارند هرچه سریعتر و کوتاه امضایشان را به اتمام برسانند.

در این افراد دارای اعتماد به نفس پایینی هستند. آنها از توانایی خودشان  اطمینان دارند معمولا خود را در حاشیه قرار می گذارند. و این افراد در مهمانی ها به آسانی با یک غریبه صمیمی نمی شوند.

علاو بر این به قدری بی اعتماد هستند حتی علاقه ندارندجای بیشتر  روی کاغذ اشتغال کرده باشند و سعی می کنند تا حد امکان امضای کوچکی داشته باشند.

در پایان اینطور جمع بندی می نماییم که هدف از بیان تمام این مطالب این می باشد. که شما مخاطبین عزیز را با یک استودیوی نفیس و پیشرفته آشنا سازیم. لذا طراح استودیوی هانی با در اختیار داشتن تجهیزات لازم و حرفه ای تمام امضاهای مدنظر شما را به نحو احسن طراحی و به نمایش می گذارد

بنابراین از شما مخاطبین عزیز دعوت به عمل می آید. که در اسرع وقت با مدیر و کارشناس این مجموعه بزرگ از طریق شماره تلفن درج شده تماس حاصل فرمایید.

تا از راهنمایی های بهینه ی سرکار خانم لطفی بهره ی کافی رابرده باشید چون ایشان با ارائه ایده های مدرن راه پیشرفت و رسیدن به هدف های بزرگ را برای شما هموارتر نمایند.

 

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟